Uzun süredir gitar çalıyorum, soruları olan varsa alayım?

1 yıldır gitar çalıyorum, 1 yılda diğer gitar çalanların 5 yılda katettiği yolu kat ettiğimi söyleyebilirim.

İnanmayanlar var ise mesaj atmasınlar lütfen, bu konuyu tamamen gitarın ne kadar güzel bir şey olduğunu bildiğim ve en azından 1-2 insanı gitara yönlendirmek için açtım, bu konu sadece soruları olan kişiler için açıldı, lütfen yorum çöplüğü yapmayın.

Nasıl ve ne yaparak bu seviyeye geldiğimi, nasıl başladığımı ya da gitar konusunda başka sorularınız varsa yardımcı olmak isterim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir şarkı çal da dınleyelım

götür beni gittiğin yere

0|0
    0|0
    • xper2 olsam link ekleyeceğim ama ekleyemiyorum elimde 2 tane kayıt var titanic ve a thousand years için ikisini de kendim uyarladım

• istekleri alalım :) Her şarkıyı yapamam yalnız netten piyano notalarını bulmam lazım ki gitara uyarlayabileyim. Kulaktan uyarlamak çok usta muzisyenlik ve kulak ister :)

• valla anlamam dostum bul çal dınleyelım

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 buçuk aydır gitar çalıyorum. Kursta öğrendim her şeyi fakat 4 kişilik sınıfta en önde giden benim ve diğerleri yüzünden olduğum yerde sayıyorum. İnternetten akorlara bakarak bir şeyler çalmak istiyorum fakat ritimleri bulamıyorum. Sorduğum kişiler ritmi kendin ayarla diyorlar, bunu nasıl yapacağım ki :l

0|0
    0|0
  • hangi gitarı alamlıyım? gitarın yanında ne alamlıyım? bildin bir kurs var mı vsyre işte aklına geleni yaz

0|0
    0|0
  • İnternet üzerinden gitar dersleri ile gitar çalabilir miyim :)

0|0
    0|0
    • evet ben internetten öğrendim ve sana şunu söyleyebilirim ki kursa iyi ki gitmemişim, eğer gitsem şu an bildiklerimi anca 2. sene öğreteceklerdi.

• Ben de öyle. Müzik kulağım on numaradır ama üç saat çalışmak beni aşar :)

• 3 saat çalışmak zorunda değilsin ben bu kadar çalışarak 1 yılda 5 yıllık seviyeye geldim sen 1 saat çalışırsın, 1 yılda 2 yıllık seviyeye gelirsin ya da 10 yıllık seviyeye gelirsin, yeteneğe bağlı iş. 1 yılda akdeniz akşamı çalanda var, bethoven çalanda var.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim 13 yıl oldu :)

0|0
    0|0
    • ne güzel :) Ben de 13. 14. yılları göreceğim inşallah Allah'ın izniyle :)

• 0 alıyorsan böyle şeyler milyonda bir olur ama bir kalite kontrol yapacaksan bir şey bağlamadan bir sesi sonuna kadar aç dipses ne durumda

• tamam teşekkür ederim öneriler içinn :)

• Ya ben elimi yukarı aşağı sallarken tırnaklarım tellere takılıyor

0|0
    0|0
    • ilk zamanlar bende de vardı, zamanla geçiyor. Klasik gitar mı çalıyorsun?

• çalışma esnasında bir sorun olursa kesinlikle çekinme yaz yardımcı olmaya çalışırım, ne kadar insanı bu güzelliğe sokabilirsem ne mutlu bana :)

• Teşekkürler

• Pis hırsız :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...