PK filmini izleyenler yorumları alalım?

aamir khan ın filmi kendi ülkesınde çok tepkiler de aldı izleyenlerden yorum alalım

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• burada pek bollywood izleyen bulamazsın. Ben daha PK'yi izleme şerefine erişemedim malesef. Din konusunda hindular çok tutucu. Büyük risk aldı

0|0
    0|0
    • işte aamir khanın farkı burada risk alıyor adam düz yolda gitmıyor helal olsun

• ben bollywood düşkünüyüm :))) bir tane çıktı işte :) aamir hiç bir filminde yanlış yapmaz filmin sonuna kadar izlerseniz mutlaka sonunda konuyu bağlar mesaj verir bazıları çok önyargılı davranıyor :)

• bende bollywood'u çok izlerim hatta hep bollywood izlerim aahh katrinaa ahh. ee tabiki öyle adama boşuna mükemmelliyetçi demiyorlar ya :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Pk ne ya my name is khan gajini her çocuk özeldir 3 idiots dhoom bunlarda amir khanin filmleri bunları izledim ama pk ne

0|0
    0|0
    • sarhoş anlamına geliyormuş yenı çıktı vizyona girmedi ama dayanamadım netten izledim vizyona girer girmez sinemada da izlicem ve tavsiye ederim kesinlikle

• Pk izledikten sonra anlarsın :)

• Bende merakla bekliyordum da Turkce altyazisi ciktimi peki:)

0|0
    0|0
  • indirdim ama izlemedim aksama artık

0|0
    0|0
  • Bilemedim be teyze 😄

0|0
    0|0
  • Hindi filmi izleyecegime acar pepeyi izlerim daha eglenceli

0|0
    0|0
    • ön yargılı davranıyorsunuz o kadar hint filmi izleidm seçtiğiniz filmlere bağlı 3 khan,'ın filmlerini izleyin derim

• Tekrardan hi hint filmi seyretmek mi? :) size iyi aksamlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben izledim zaten bollywoodcuyumm özelliklikle aamir khanın 60 filminden 35 ni izlemişimdir. PK filmini izledim ve aşırı aşırı beğendim hintlilerin o filme tepki göstermesinin nedeni film dinle ilgili ve en son müslümanlığı savunuyor ve hintlilerin dininn erçek olmadığını açığa çıkarıyor bu yüzden ama film gerçekten harika mutlaka her insanın izlemesi gereken bir film :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...