Birine cirkinin günahı ne kadar büyüktür?

Allah'tan korkan biri bunu söyleyecek kadar dinsiz insan varmıdır?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• bir insana çirkin denemez , denmemeli. beğenmeyebilirsin ama çirkinsin denemez.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Cayır cayır yanacaksın.

1|0
    0|0
  • Yani bizler Allah'ın ruhundan üflediği varlıklarız. Bu haddimiz değildir. birine çirkin demek haşa. Herkes mutlak mükemmel yaratılmıştır. Birinin eli birinin yüzü birinin ayağı birinin saçı ama herkess bir şekilde mutlak suretle sade ve sadece güzeldir. İlla ki yaradan dan ötürü...

1|0
    0|0
  • göreceli kavram cirkinlik güzellik
    DiyorumBenツ

1|0
    0|0
  • Birine çirkin demek allahın yaratılışını beğenmemektir kul hakkına girer. Çirkinsin dediğin kişiden helallik alman lazım

1|0
    0|0
    • Bana diyenler olmuştu ondan sordum

• Kimin ne dediğine bakma allah her insanı özenerek yaratmış önemli olan insanın kalp güzelliğidir kalbin temizse senden güzeli yoktur.

• Saol

• Her İnsan Eşittir Allah Katında Tabi Dünyada yaptıkları değiştirir bu durumu

0|0
    0|0
  • Din ile ne alakası var gen bozukluğu yüzünden gitsin babasına maddi manevi tazminat davası açsın.

0|0
    0|0
  • en çirkın gordugumuzun bırı bıle bırının gozunde çok yakışılı guzeldir bence öyle bı kavram yokk

1|0
    0|0
  • ben deistim ama hiçkimseye çirkin demem ve alay etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlarla alay edilmemeli günah
    Kimseden üstün değiliz biz

1|1
    0|0
    • Ediyorlar midem bulandı filan diyorlar

• kişi içinde olanı dışarda görürmüş bu yüzden sakın üzülme ve cidden allah herkesi özenerek yaratmış yaradılışa yorum yapmak ne demek?

1|0
    0|0
Yükleniyor...