Bu filmin adını bilen?

Merhaba.. nereden bakarsak bakalım şöyle bir 5-6 yıl olmuştur bu filmi izleyeli. Digitürkün aile paketi alınca açılan sinema kanalları vardı, movimax olabilir adı. Orada izlemiştim. Neyse filmi anlatayım, böyle asosyal bir adam vardı.. annesi hippiydi, filmde sık sık annesinin hippi arkadaşlarıyla takıldığı evi görüyorduk. Baya açık bir filmdi bu arada. Birde erkek bir kardeşi olması lazımdı, birlikte geçirdiği sahnelerde vardı filmde.. Bu adam kendine en özgüründen bir kız arkadaş yapıyordu. Kızın bel fıtığı veya sırtıyla ilgili bir problemi vardı diye hatırlıyorum. Filmin sonunda kız pencereden atlayıpta intihar ediyordu. Hiç unutmam; esas adamımız eve gelipte kalabalığı gördüğünde ölmüş mü diye soruyordu.. Ev baya yüksekti ve en üst kattan atlamış olması lazım, alaycı bir şekilde içlerinden birisi öldü diyordu. böyle bir şeyler işte, aranızda bu filmi izleyipte ismini hatırlayanlar var mı? Yıllardır ara ara aklıma takılır ama hatırladıklarım bu kadar

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6 yıl önceyse 2009-2010 yılı film oyuncuları yaz belki oyunculardan birini tanırsan oyuncunun oynadıgı filme bakarak bulursun

0|0
    0|0
    • eski bir filmde olabilir.. o tarihlerde çekilen filmlerden olduğunu sanmıyorum ama öyle olsa bile tanıyamam oyuncuları

• Kafanda kalan hiç oyuncu yok mu

Erkekler Ne Diyor 3

• Oyunculardan bildigin var mı

0|0
    0|0
  • dik duran başın yaşları

0|0
    0|0
  • atın inkikamı :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0