Yüz yıllık yalnızlık romanını okudunuz mu ?

Gabriel Garcia Marquez'in

Yüz yıllık yalnızlık romanını okudunuz mu ?

ben okudum ve çok beğendim

bu yazarın diğer kitaplarından da olabilir

Fikirleriniz ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• yarıda bırakıp eroin adlı kitaba geçtim bu kitap bitince geri döneyim diyorum ama o kadar karışık isimleri unuttum bile kim kimin oğluydu acaba :D

0|1
    1|0
    • bende yarım bırakmıştım sonra devam ettim asıl hikaye sonra başlıyor.Başta sıkıcı geliyor ama sona doğru güzel.

• evet o kısım zaten fantastik :)

1 gün ara versen kim kimdi unutuyorsun.

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kereden fazla okudum ben onu. birkaç romanını daha okudum; hepsi de iyiydi. kitap okuyan biriysen; marquez'in değil ama, 'guguk kuşu'nu okumadan ölmemeni tavsiye ederim. filmi de iyidir.

0|1
    1|0
  • Yüzyıllık Yalnızlık'ı okumadım fakat yine Marquez'in "Albay'a mektup yazan kimse yok" isimli bir kitabı vardır. İnce bir kitaptır, hemen biter..İnce olduğu için değil, akıcı olduğu için...

Çaresizliği bu kadar güzel anlatan çok az kitap vardır..Ben böyle yorumladım. Okursan seveceğini düşünüyorum.."Kırmızı pazartesi vardır bir de Marquez'in çok etkilenmiştim o kitaptan da..:)

0|1
    1|0
  • Süper bir kitaptır okumam biraz uzun sürmüştü ama bitince keşke bitmeseydi dediğim kitaplardan. Aynı yazarın birde Benim Hüzünlü Orospularım isimli bi kitabı var onuda tavsiye ederim.

0|1
    1|0
  • okumuştum yıllar önce hatta yarım bırakıp okumamayı düşünürken bir arkadaşım tavsiyesiyle yeniden döndüm güzel kitaptı.Tam olarak konusunu hatırlayamasamda domuz kuyruklu bebek kalmış aklımda:)

0|1
    1|0
  • duyduğum ve ilgimi çeken kitaplardan biri fakat okumadım

0|1
    0|0
  • Okumadım da yüzyıl yalnız kalınır mı lan adamın içi çürür.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kolera günlerinde aşk-kırmızı pazartesi ve albay'a kimse mektup yazmıyor kitapları akıcı

0|1
    0|0
  • Okudum

Brezilya dizisi gibi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...