Kapıda ödeme yapan bir site biliyormusunuz? kitap alıcamda?

Kapıda ödeme yapan herhangi bir site biliyormusunuz kitap almam lazım ve yaşadığım yerde yok.

1|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kapıda ödeme yapan bir site bilmiyorum fakat şöyle yardımcı olabilirim. Migroslarda kasalarda paypal kartları satılyor. Kasiyere söylediğinde yardımcı olur. Paypal Nedir dersen? Ben bu paypalın aktif kullanıcıyım. Paypal hiçbir aylık ödeme talep etmeden internetten alışveriş yapmanı sağlıyor. Ben 6 ayı aşkın kullanıyorum hiç para kesilmedi daha 1 kuruş bile. Ayrıca sadece kartına yüklediğin kadar para kullanabiliyorsun eksiye düşme falan yok. Kartın normal banka hesap kartı yani TEB bankalarının atmlerinden kartını takarak bakiye yükliyebiliyosun. Çok kullanışlı gerçekten tavsiye ederim. Şart olarak sadece 18 yaşını doldurman yeterli...

0|0
    0|0
    • Babamın vardı ve 18 yaşımı doldurmadığım için canım babacığıma koşucam :D

• :) İstersen yinede bir sor kasiyere belki yaş sınırı yoktur. Rahat edersin alışveriş konusunda. Ayrıca ne tür kitap okuyorsun? Polisiye kitap arıyorum bu aralar belki sende bana yardımcı olursun :D

• Distopya kitapları okurum genelde distopik kitaplar hoşuma gidiyo, fantastik falan ama polisiyede okurum "Aklından Bir Sayı Tut, Gözlerini Sımsıkı Kapat, Şeytanı Uyandırma, Peter Pan Ölmeli" dörtlemesi çok iyi seneye sanırım yeni kitap çıkıcak, yakuza cinayetide var

Erkekler Ne Diyor 1

• babil. com

0|0
    0|0
    • KARGO FİYATI NEKADAR

• bende ödemiştim :D

• D&R dan aliyim ya ben

Kızlar Ne Diyor 2

• Tozlu. com :D tek kitabim o kiyafetttt :D

0|0
    0|0
  • buranın ekibi de kapıya geliyor. ama tişört getiriyorlar hahaha:D