Kahve falıma bakar mısınız?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• oncelikle eglencesine fal bakmanın bir gunahı oldugunu sanmıyorum. Arkadasımız (gizli kullanıcı) eglenmek icin oylesine falıma bakarmısınız demis ne var bunda. ben muslumanım fal bakmayı bilmiyorum sırf su ben muslumanım fal bakmam gorusune inat bakıcam falına. ilk fotodaki kahve kalıntıları aynı kafes gibi , biri seni oraya hapsetmis kus gibi. ucma potansiyelin var ama baska insanlar yuzunden bunu gerceklestiremiyorsun. cevrendeki sıg goruslu insanlardan kurtulursan daha iyi seyler basarcagına inanıyorum.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederşm benı Anlayan sensin eğlencesine zaten :)

• aslında seni cok anlayan varda sacma sapan yorum yapmak icin anlamamazlıktan geliyorlar takma ben tesekkur ederim ne demek

• tesekkur ederim tekrardan

Erkekler Ne Diyor 7

• Sende benim falima bakarsan olur.
    http://i.hizliresim.com/99N9Q8.jpg

0|2
    1|1
  • şu foto koyupta falıma bakın muabbetinin de boku çıktı artık yaa o şekilde falmı bakılır mına koyyim

0|0
    1|0
  • Sana birçok şey kabarmış.

0|0
    1|0
  • Fincan fotoğrafına da mı efekt kullandın?

0|0
    0|0
    • Hayır sacmalama

• Hem bakman gereken Ayrıntı bu değil

• İlk baktığımda aklıma geldi bir şey ancak önce bunu sorayım dedim. Fotoğrafları gördüğümde aklıma gelen eski Roma'dan kalma yapılar ve bu yapıların devasa kuşa benzeyen uçan yaratıklar tarafından yıkılması.

• Bakarim kisa ve oz yazarim ama bidaha baktirmicana soz ver ayrica ben yazdiktan sonra su soylemi boylemi soru sorma olurmu

0|1
    0|0
    • Tamam söz

• Dedim iste kisa ve oz yazarim baska sorma diye gunah boyle seylerle mesgul olmak bakmakta soz verdigin icin yazdim bukadarinida gelecekten haber veren kim varsa bilki sahtekardir

• Sıkıntılı dönemde sonucu naskl önemli ola. O

• Falcı bacıya gönder derim :D

0|0
    0|0
  • Sana bu siteden esmer kirpikleri uzun kasları iyi kuvvetli xper 3 bir talip olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakmam cxunku ben muslumanim !!

0|0
    1|0
Yükleniyor...