İstanbul'da balık tutacağımız bir yer var mı?

İstanbul'da balık tutacağımız bir yer var mı :) değişiklik şart:)

seviliyorsunuz...

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• galata diyecem hatta demişlerde ama çok çok kalabalik yaa sakın gitme bence misinalarin bile başkasiyla falan karşir kesin uğraşma... hatta biz galata kulesinin altinda restoranda balik yerken üstten dakka bir bişeyler inip çikiyordu kolumuza falan takılmasın diye elimizi kolumuzu kontrol etmekten insan yemeğini yiyemiyor

Bostancı caddebostandan kartal sahile kadar biryer olabilir gayet sakin güzel ve temiz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kartal , Maltepe sahilde dolaşırken görüyorum adamlar harika balıklar tutuyorlar.

1|0
    0|0
  • Sarıyer,

kireçburnu

Arnavutköy

bebek

istinye

2|0
    0|0
  • galata köprüsü

1|0
    0|0
  • köprü

0|0
    0|0
  • Sen ne taraftasın, nerelere yakınsın ?

1|0
    0|0
    • Avrupanın neresındesın dıcemde, açık adres ister gibi oldu, boğazkesimleri, arnavutköy olabilir. Ben haftada 3-4 kere gidiyorum.

• emirgan sahil

1|0
    0|0
  • heryerde tutabilirsin anadolu yakasındaysan maltepe sahile git oltanı at balık kaynıyor:)

1|0
    0|0
    • araban varsa sarıyer tarafları daha nezih şahsen ben tutmadım ama tutanlar mutl görünüyor:)

• aynen:)şuan o şarkıyı dinliyorum ya süper bir şarkı yaaa iyiki bu siteye girmişim ve iyiki yazmışın bana tekrar teşekkür ler

• bazen kendime diyorum benim h�la umudum var süpersin balıklı günler diliyorum sana:))

• Kuleli güzel yerdir.

0|0
    0|0
  • şimdi bunun kültürle alakasını pek çözemedim hanımefendi

0|0
    1|0
  • yok. istanbulda ne deniz var ne boğaz... göl de yok. dolayısıyla balık tutacak yer de yok.

0|0
    1|0
  • balat İskelesi En güzel Yer Tek Gitmezsen İyi olur tabii senn açından :D

0|0
    0|0
  • Galata Köprüsü her daim bu iş için favoridir...

0|0
    0|0
  • kandilli :D hyangi yakadasın ona göre söyleyem :D

0|0
    0|0
  • gittinmi balığa:)

0|0
    0|0
  • ben bile biliyom yaa galeta göprüsü hehe :D sen istanbulun hangi köyündensin bacım :D

0|0
    0|0
    • tenhalardan uzak dur bacım yoksa ava giderken avlanırsın mazallah :d

• her yer

0|0
    0|0
  • marmara denizi

0|0
    0|0
  • boğaz köprüler, itiraz eden olursa, KORKULUKLARA ÇIK, ATLARIM HA de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...