Romantik sürükleyici film önerileri neler?

güzel zamnn nasl gectgni unutturacak bi romantk sürükleyici bi film istiyorum...? var mı acaba ...?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• valla romantik aşk filmi filan deyince ilk aklıma gelen incir reçeli oluyo.bi de ilk öpücük diye yabancı bi film vardı o da hoşuma gitmişti baya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Son dönemde 3 idiots bayağı tutuldu bende çok sevdim , film bayağı uzun olmasına rağmen keyifle seyrediyorsun biraz dram biraz romantizm çokça komedi , bir çok şeyi buluyorsun filmde, Hint filmi, seyretmediysen kesinlikle izle derim

0|0
    0|0
  • Soğuk dağ izlemediysen tavsiye ederim. Hem macera sürükleyici hemde duygusal

0|0
    0|0
  • olmaz mı ya... ı*sam dram filmi çok ıyıdır. açlık oyunları acayıp surukleyıcı bı fılm yeni. romantık film izlemediğim içinn o konuda yardımcı olamıycam

0|0
    0|0
  • göl evi muhtesem ama olayları senın yasaman gerek tehlıkelı ask oda muhtesem tavsıye ederım :D

0|0
    0|0
  • ghajini ve yedi yasam izlemedi isen bu sıra en güzel filmlerden

0|0
    0|0
  • Sadece Arkadaş

Üzgünüm Ama Seni Seviyorum

0|0
    0|0
  • fanaa

0|0
    0|0
  • kader ajanları

0|0
    0|0
  • ''seni uzaktan sevmek'' diye yabancı bi film var izlenebilitesi yüksek sıkılacagnı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Konulu konusuz ? :D

0|0
    0|0
  • Hachiko, A dog Story..Mutlaka izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Cesaretin var mı aşka ( bu harika , başı çocuk filmi gibi geliyor ama kapatma çok hoş bir film )

One day.

0|0
    0|0
  • bana eski bir arkadaşım bi film önermişidi çok beğenmişdim..onu izle aşkın 500 günü...hatta bir kaç kez izledim diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Avustralya çok sürükleyici ve romantiktir. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • göl evi beni benden aldı yaa bide tehlikeli aşk

0|1
    0|0
  • aşkın 500 günü

0|0
    0|0
  • dear john link

0|0
    0|0
  • He Was Cool