En kolay sarhoş eden içki hangisidir?

en kolay sarhoş eden içki hangisidir?yani çok çabuk sarhoş olmak için ne içmek lazım ama buarada hiç içki içmem ben zararı olurmu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içkiye alışık değilsen yalnız içme sapıtınca biri toparlasın seni. aç karnına ve hızlı içersen her içki çok daha hızlı etkiler. ama gene de aralarındaki en hızlı etkileyeni arıyorsan yüksek alkollüleri tercih et (%40 ve üstü). rakı, viski, vodka, cin, tekila vs. gibi. ama alışık olmadığın için bunları sek içmek yerine kokteyl şeklinde almanı tavsiye ederim, yoksa miden bulanır ve adam gibi kafayı bulmadan kusup kendine gelirsin. romla yapılan mojito veya cin tonik hem içimi rahat olur hem 2.de kafayı bulursun. tekila shot da düşünebilirsin aslında en hızlısı ama kaliteli tekila olmazsa muhtemelen kusarsın.ama dediğim gibi sana hakim olacak biri olsun yanında, içki konusunda da deneyimli olsun.

Erkekler Ne Diyor 12

• Tekila işini görür senin.

• öyle bi kalça varmı bee.

• ispirto % 100 alkol barındırır ama tavsiye etmem :)rakı iç jack daniels iç, gordons iç, ballantines iç alkol oranları aynı ;) alkolden zarar gelmez kullanan insanlara göre değişir :)

• bence vodka ve viski ama ötesini arıyosan git eczaneden etil alkol al bide marketten konsantre meyvesuyu al karıştır iç hem tatlı olur ya da direk etil alkolü dik.

• Buzbal iç

• Buzbağ yazıcaktm pardon

• Profil resminde kadında kalça yokta kalçada kadın varmış gibi duruyo aynı :D Votka ve tabikide Rakı ;)

• Ne içmek değil nasıl içmek dersen en kısa sürede bitirmeye bak

• kaçak olan içkilerin hepsi yamultur ama risk büyük kör olanlar var

• gördüğüm kadarıyla şarap iyi sarhoş ediyor

• tekila olabilir belki adamına göre deişir yeen bu göte sahip biriyle içsen hemen sarhoş olrsn

• A.G.D olmasını istiyorsan etil alkol içir

• o profil resmi ne öyle yag*tbağımsızlığını ilan etmiş resmen

• evet katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu avatar fotosunu seçen kafa 2 birayla bile sarhoş olur ...

• Bunyeye gore degisir ancak 8-10 shot tekila ve vodkayi birlikte dene ama niye bunu yaptigini hic anlamadim...

• şarapta tek kadehte kafayı bulmuştum :) ama kokusu pek güzel değil

• hiçbir içki beni şarap kadar sarhoş etmemişti:D(daha doğrusu şarap içmenin dışında hiç sarhoş olmadım)

• İki duble rakıyı sek ve hızlı iç hemen sarhoş olursun da sonrasında kim toplar seni bilemiyorum...

Yükleniyor...