Anime severler var mıdır ki acaba burda?

Öncelikle belirteyim ben de çok tecrübeli sayılmam, bir otakuyum diyemem. Ama iki yıldır filan izliyorum, baya güzel gelmeye başladı. Hem 20-25 dakika her bölüm ortalama hem de izletiyor kendini. Baba serilerle başladım önce; One Piece, Bleach, Fairy Tail filan. Hatta manga çizmeye, cosplay yapmaya kadar götürdüm işi. Conventionlara filan katıldım. Okulumda da anime manga grubundayım zaten. Anime tavsiyeleriniz, şunu sakın izleme zaman kaybı dedikleriniz varsa öğrenmek isterim. =)

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• gantz var çok iyidir tavsiye ederim. hellsing izlemişsindir kesin ya da death note :D code geas var mesala oda bayağı iyi sayılır, air gear aklıma bunlar geliyor. bir de sen ne seviyorsun o var

0|0
    0|0
    • Bunların hepsini izledim=( hataraku maou sama vardi, beelzebub o tarz olabilir. Hani doga üstü + komedi tadında

• Teşekkür ettin

Erkekler Ne Diyor 10

• vardır elbette :) nicktende anlaşılacağa üzre ben ancak izle diye bilirim zaman kaybı olanları maalesef bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Bu nick nerden geldi sanıyorsun :)

1|0
    0|0
  • Nickimden anlaşılacağı üzere fanatiğim hatta işi japonca öğrenme boyutu olarak başlamıştım ama o kısım yalan oldu çizim falan yapıyorum sana şunu izleme dediğim toradora vardı sanırım onu izleme eskiden bakmıştım hiç guzel değil ama onerebileceğim bir suru anime var 😄

0|0
    0|0
  • Bleach, Naruto, Fairytail, FMA, GİNTAMA, bide adını sayamıyacağım 20 kadar anime izledim. Şu sıralar gintama mangasını takip ediyorum nisanda animesi devam edicekmiş onu bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • aminaneydii

0|0
    0|0
  • severim evet. anime macerama lise son da naruto ile baslamıstım

0|0
    0|0
  • Full metal alchemist izlemelisin

0|0
    0|0
    • Full metal alchemist izlemelisin çok sarıyor. Zankyou no Terror ve Code Geass bunlarda Death Note havası var bunları da izlemelisin. Anime film olarak Spirited Away var 2 saat bence bunu da izle çok sarıyor insanı. Ben de senin gibi yaklaşık 2 senedir anime izliyorum

• Hepsini izledim ama ben =(

• ben bilmem

0|0
    0|0
  • Dadece +18 anime izlerim ;)

0|0
    0|1
  • En kralı avatar serisidir ve davamı olan legend of korra

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.