Playfull kiss tarzında bildiğiniz diziler ya da film var mı?

Playfull kiss biraz şapşikti ama çok etkilenmiştim onun gibi hem duygusal hem komik romantik- komedi tarzında dizi veya film önerin lütfen

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Onun orjinali anime yani anime istersen tavsiye verebilirim ama dizi olarak çok fazla bildiğim dizi yok

1|0
    0|0
    • Olur canım adı ne anime nin

• Çok çok çok teşekkür ederim :) :*

• Aa eklemeyi unutmuşum Inu x Boku ss in de konusuna bak kesin çok güzel o da :))

Erkekler Ne Diyor 1

• romantik dizi mi no no no hayatta izlemem o yüzden bilgim yok

0|0
    0|0
    • Aksiyon da çok iyi tabiki ama dizi izlerken hem ağlamalı hem de eğlenebilmeli bence , aksiyon daha çok filmlerde iyi oluyo ama bir erkeğinde romantik diziden hoşlanmasını bekleyemem elbette

• Ne o öyle her bölüm de vurdulu kırdılı hiç gelemem , komik olmazsa ve üzüntüden gözlerimden yaşlar süzülmediyse o diZiye dizi demem erkekler sürekli bunun tam tersi diziler izler nedense sizin gibi, özellikle kurtlar vadisini izlediklerine inanamıyorum

• kurtlar vadisini hiç izlemedim kimsede bana izletemez dediğim dizilerden sadece birinde vurdu kırdı var diğer 3nde yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Secret garden , a gentlemans dignity , the protect boss , a man came from star... ^^

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim the procett boss haricinde hepsini izledim onu izleyeyim şimdi çok saol bu arada man from the Stars en sevdiğim ikinci dizi bayılmıştım defalarca bütün bölümlerini izledim :)

• Ya sey ordaki kizin hareketkeri cok iyiydi :D

• Chean song yi :) gülersen katıla katıla güldüm ağlarkende hıçkıra hıçkıra o kadının sahnelerinde

Yükleniyor...