En son gittiğiniz konser festival sergi türü etkinliğin adı?

En son gittiğiniz konser festival sergi türü etkinliğin adı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 2011 yilinda borusan holdingin baltalimani perili evde sergisi vardi bina ayni zmanada borusan holdingin ofis binasiydi 2 haftaligina filan sergiye cevirmislerdi dunyanin dort bir yanindan getirilen sanatcilarin eserleri vardi tablo agirlikli orda guvenlik gorevlisi olarak calismistim 3 gunluk o var:) orda her eseri inceledim her katta gorevliler vardi eserlerin nasil yapildigini tarihcesi yapanlar hakkinda bilgi veriyodu cok guzeldi firsat buldugum bir anda tekrar bu tarz bir etkinlige gitmek isterim

0|0
    0|0
    • Böyle bir etkinlik olursa beni de haberdar edin :)

• cok guzeldiya mesela bir tablo vardi adam erotik sitelerden resimleri piksel piksel kucultup birlestirip bir resim ortaya cikarmis ben gorevliyimya orda bilgi veren kiz ziyaretcilere anlatiyodu bende dinliyodum kenardan:) bisey vardi adam copten topladigi kablolarla boyle agac gibi bir sey yapmisti tabiki neden olmasin sende lutfen haber ver gercekten bu tur yerler insanin bakis acisini degistiriyo:)

• memelere özgürlük

0|0
    2|0
  • dostlar kıraathanesinde geleneksel tombala oyunu oynanıyordu ona katıldım dün gece :D :D

0|0
    0|0
  • Kendi konserim.

0|0
    0|0
  • Hatilamiyorum desem yeridir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakkala gittim sergi sayılır mı

0|0
    0|0