Kitaplara ilgisi olan beyler bayanlar?

Merhaba arkadaşlar. Ben kitap okumaktan hoşlanmam. Bu yuzden hic meraklı değilimdir kitap konusunda. 21 yaşındayım sadece 1kitap okuyup bitirdim 3 gün içerisinde çünkü cok sevmiştim :) "Senden Bana Kalan" konusu cok ilgimi çekmişti. Bana kitap önerir misiniz gerçekten etkilenecegim hevesle okuyacağım bir aşk romanı olabilir. Hatta ask temalı olsun :) belki bir çoğunuz ayiplayacaksiniz ama ilkokulda yapılan baskı yüzünden kitaptan uzaklaştım sanirim... şimdiden teşekkürler

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Bende kitap okumayi pek sevmezdim ama 3 yildir deli gibi kitap okurum. Onemli olan sana kitaplari sevdirecek bir kitap ve ilgi alanin neyse onu bulmak. Ben sahsen sarah jio nun kitaplarina bayılıyorum. Böğürtlen kişi nda aglamistim. Yagmur sonrası da cok guzel okumanı tavsiye ederim. ya da diz üstü edebiyati gibi bölüm bölüm olan kitaplar alarak baslayabilirsin. Popom olmadan asla yi okudum ben en son guzel bak. Erkek dedikodusu 1 ve 2 de cok hoşuna gidebilir.
    Bir de mavi sacli kiz diye bir kitap var bir kizin günlüğü icinde bunu kitap olmasini cok isterdim diyo ve ailesi kiz olunce kitap haline getiriyo. Böyle ilgi uyandıracak şeylerle baslayabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Bunların konusu ask sanirim? :)

• Demstim sanaaa :))

• :)) evet

Erkekler Ne Diyor 11

• Kitap okumayı bende sevmezdim ama simdi iki gune bir kitap bitiriyorum..

Aclık oyunları
    Atesi yakalamak
    Alaycı kus
    Vur kelepceyi
    Beyoglunun en guzel abisi
    Kadıkoy cinayetleri
    Beyoglu cinayetleri
    Bukre
    Sevdalar sozde kaldı
    Ayrılık kayası
    hepsini de tavsiye edrim.. sevecegine eminim..

0|0
    0|0
  • Tuğçe Özcan'ın Amazon Kadınlar Kulübü Diye bir kitabını okumuştum ince bir kitap ve akıcı eminim çok hoşuna gidecek

0|0
    0|0
    • Peki. Bakacağım tesekkurler

• Okulda okuyor musun?

0|0
    0|0
  • Son kamelya-sarah joe

0|0
    0|1
  • Ask temalı istiyorsan Bukre sıkılmazsinda kahraman tazeoglu na ait

0|0
    0|1
    • Hikaye tarzında mi yoksa bölüm bölüm mu

• Sürekli hikaye degissin istemiyorum tek bir Hikaye olması daha cok hoşuma gidiyor :) bakacağım bunlara da :)

• Bende okumuyorum zaten o hikayeden o hikaye ya atlıyor kafayı karıştırıyor bende :zd

• Rus edebiyatıyla başlayabilirsin.

0|0
    0|1
    • Konusu nedir acaba

• Tamam da söylediğim şekilde mi sıkılır miyim onu sormak istedim alislanligim degil sonuçta

• Rus edebiyatı çok detaylı olduğu için evet sıkılabilirsin ama bana göre yeni başlayanlar için çekicidir.

• Eroin le dans güzel bir kitap oku

0|0
    0|1
  • Tolstoy
    itiraflarım

0|0
    0|0
  • 21 yaşındasın ve sadece 1 kitap mı okudun o_O

0|0
    0|0
    • Evet sadece bir kitap okuyup bitirdim.

• ben kitap okumuyorum genelde tarihi belgeleri okuyorum...

0|0
    0|0
  • Aşk temalı bir kitap okudum o da roman tarzında değildi :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana tek tavsiyem
    Sarah jio nun yağmur sonrası kitabını oku oku oku derim müthiş aşk kitabı ve bitmesini istemeyecegin bir kitap
    Freeman Kimberly nin kır çiçeği tepesi de var çok güzel ama kalin kitap ilk kitaba ve okuyanlarin yorumlarına bak öyle oku derim

1|0
    0|0
    • Yağmur sonrası iki oldu sanirim demek ki beğenilmesi :) cook cook tesekkurler :)

• Bence hemen basla:)
      Birakamayacaksin

• canan tanın bazı kitapları var hoşuna gidebilir araştır derim beğendiğini al güzel kitapları var çünkü birde küçük mucizeler dükkanı diye birkitap aldım seriymiş serileri severim güzel olduğunu birçok arkadaşım söylemişti tavsiye edeyim bende ama yeni okumaya başlıycam :)

0|0
    0|0
    • Seri halinde olani araştırıp beğenirsem alacağım :) bugun bogurtlen kisini aldimmm

• Bir gün-David Nicholls
    Papucumun ajanı1-2 -Asude
    Senden Önce Ben-Jojo Mayes

0|0
    0|0
  • Ayşe Kulin Gizli anların yolcusu.

3 seridir. ve ben 3kitabı sadece 5günde okudum. elinden bırakamayacaksın.

1. Gizli anların yolcusu
    2. Boranın kitabı
    3. Dönüş.

İşte seri böyle

0|0
    0|0
  • Bir Gün-David Nicholls

0|0
    0|0
    • Tesekkurleer :) daha onerilerin olursa kotu olmaz :D

• Yok Yok okurum :D

• ahmet batmanin kitaplarini oneririmm :)
    soguk kahve , sabah uykum , bana ikimizi anlat

0|0
    0|0
    • Onlar bölüm bölüm oluyor yanlis hatırlamıyorsam degil mi :)

• Tamam tesekkur ederim :))

• rica ederim :)

• "Yaralı" olabılır, "Kahraman Tazeoğlu"

0|0
    0|0
Yükleniyor...