Aklımda süper bir senaryo var hayata nasıl geçiririm?

Aslında 2 senaryo var. Biri sinema filmi için. Biri yaklaşık 5 dakika süren kısa bir animasyon için. Aklımda yazdım tasarladım, filmde oynamasını istediğim belli oyuncular da var. Filmin çekilmesi, animasyonunda yapılmasını istiyorum. Ne yapabilirim?

Not:Lise sondayım.

Güncellemeler:
Kağıda geçirirken nasıl geçirmeliyim?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• kültürbakanlığı desteğine başvurabilirsin ya da sponsor olabilecek firmalara mail atabilirsin bütçe için düşük bütçeler talep edersen bir çok firmadan cevap alabilirsin çünkü vergiden düşüyorlar her yerden atıyorum 3-5 bin tl talep etsen 4-5 yerden geri dönüp kabul etseler o bile bişeydir denemeye değer ben bu şekil de 3 film çektim öneririm

0|0
    0|0
  • film şirketine götür bence

0|0
    0|0
  • Abimatör bir arkadaş bullup senar yonu anlat önce karakterler ve mekan çizimleri yapılır sonrası kolay.

0|0
    0|0
  • Amanin isim tehlikede :)

0|0
    0|0
  • Harikasın git bir gilm şirketine ver senaryou

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senaryo yazarken duygularını katamassın öncelikle mesela yürüyen birini yazarken ' düşünceli bir şekilde yürüyordu. ' demek yerine sadece ' yürüyordu ' demen yeterli kameramanın anlaması için ve senaryo genelde böyle yazılır yani biz derste öğrenmiştik ordan biliyorumm :))

0|1
    0|0
    • o zaman filmde düşünceli bir şekilde yürümezki?

• öyleyse o zamn eğer çevirebilecek birini bulursan çevirt, ya da örneklere bakıp yazmaya çalış umarım ödül alır :)))

• inşallah :)

• @igrencapacheciko oturun konuşun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...