Film önerisi piliç?

Şöyle sağlam bir film önerin dram tarzı olabilir, aksiyon , macera istemiyorum gerilim olabilir. Aşkı boş ver. Öneri?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Fury

0|0
    0|0
    • Konu nedir?

• Bu kafayla gidiceksen film izleme türkler fetih 1453 çekince yunanların propagandasını mı yaptı?

• Hayır bu konuda çok film izledim artık gına geldi ondan söyledim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Zodiac açtm ben de , izliycem birazdan. Güzeş gibi duruyor, ama dün Gone girl izledim, kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Titanların öfkesi olabilir. Aksiyon falan istiyorsan cehennem meleklerini izle. Komedi olarak da para avcısı ya da zohana bulaşma'yı izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Shutter island. Gerilim dolu.

0|0
    0|0
  • Yaşamın şifresi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Galaksinin Koruyucuları
    edge of tomorrow yarının sınırında
    x-men geçmiş günler gelecek

0|0
    0|0
  • Zamana Karşı
    Uyumsuz
    My Name ıs Khan
    Umudunu kaybetme.

0|0
    0|0
    • Bir tek uyumsuzu izlemedim içlerinden konusu nedir?

• Uzak bir gelecekte geçen distopik hikayede insanlık, her biri farklı bir erdemi temsil eden beş farklı parçaya bölünmüş bir düzende yaşamaktadır. İnsanlar 16 yaşına geldiklerinde kendi insani özelliklerine göre bu beş bölümden birine dahil olup ömür boyu bu bölümde yaşamlarını sürdürmektedirler. Tris Prior için de bu kuralı uygulama zamanı geldiğinde kendiyle ilgili büyük bir sırrı keşfeder: Tris, 'uyumsuz'dur ve herhangi bir gruba ait olması mümkün değildir. Asıl sorun ise uyumsuzların bir lider tarafından yok edildiği ve bu yüzden hayatını kurtarabilmek için kaçması gerektiği gerçeğiyle yüzleştiği an ortaya çıkar. Tris bu belalı yolculukta hem hayatta kalabilmek hem de kendisi gibi uyumsuzların bu düzende neden bu denli tehlikeli bulunduklarını öğrenebilmek için Four adlı gizemli bir yabancıya güvenmek ve onunla işbirliği yapmak zorunda kalır.

Özeti bu ama burada biraz karışık anlatılmış izle gerçekten etkileyici bir film 1 hafta etkisinde kaldım diyebilirim o kadar güzel.

• american history x

0|0
    0|0
  • devlet düşmanı.

0|0
    0|0
    • Konusu?

• bir cinayet işleniyor buna belgeselcinin birinin gizli kamerası şahit oluyo sonra olayı cinayete azmettirenler öğreniyo, belgeselci kaseti bir avukata veriyo vs. olaylar olaylar... gerçekleri ortaya çıkarmak için bir ton olay yaşanıyo...

Yükleniyor...