Aamir Khan filmi PK yı izlediniz mi?

Yeni düştü internete altyazısı var şu an hiç sıkılmadan izledim biraz da uzun (150 dakika) olmasına rağmen sonu pek tatmin etmedi aşkına karşılık bulamadı gene de aşıklar kazandı ama devamı çekilebilir gibime geliyor filmin sonu itibariyle.

Konusu her zamanki gibi aşk da var ama genel olarak Hindistan da ki inançları işlemişler oyunculuk muhteşem senaryo güzel inanç olayına güzel bir bakış açısı sunuyor.

İmdb puanı 8.7
http://www.imdb.com/title/tt2338151/

Fragman.
http://www.youtube.com/watch?v=82ZEDGPCkT8

Bu linklerden izleyebilirsiniz.

www.filmifullizle.com/...urkce-altyazili-izle.html
www.filmizlesene.com.tr/pk-altyazili-8-7.html
http://pipolunette.com/dram/pk-filmini-izle.html
www.onlinefullfilmizle.net/...khan-filmi-2014.html
www.filmcuk.com/p-k-peekay-2014-altyazili.html
www.onlinefilmizledim.net/...-2014-aamir-khan.html

... .. . . . . .. . Keyifli Seyirler.. . . . .. . . .. . .

• Evet izledim güzeldi
    75% (9)0% (0)64% (9)Oy Ver
  • Hayır izlemedim mutlaka izlerim
    25% (3)100% (2)36% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• aslında aşktan çok şey anlatıyor. ana tema bu değil. aşk sadece araç olarak kullanılmış. orada asıl verilmek istenen mesaj dinin insanlar tarafından yanlış algılanıp, bunun yanlış bir şekilde sürdürülmesi. ince mizahlar var. doğrusu filmde bu kadar yerinde, güzel eleştiriler yapılmasına şaşırdım. çünkü insanlar dini konuda hassastırlar ve hiçbir zaman yanlışı kabul etmezler. film başlarda sıkıcıydı verilmek istenen mesaj ise güzel. ama konuyu işleniş bakımızdan biraz zayıf kalmış sanki...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Spoiler vermeyelim ya bu filmi bekliyorum ne zamandır

0|2
    0|0
  • İzlemedim ama oyuncu Aamir Khan ise mutlaka izlerim

0|1
    0|0
  • Adam harika ya. Inanılmaz bir yetenek var adam da. O yaşta oldgunu da beklemiyordum. Izlemedgım tek filmi bu heralde ama mutlaka izleyecegım.

0|1
    0|0
  • Aamir Khan ve Shahrukh Khan king.

0|2
    0|0
  • Aamir Khan halay çeksin onuda izlerim. müthiş bir adam. biyografisini okudum ve o yaşta olduğuna inanamadım. bu filmde diğer filmleri gibi çok uzun. ama sıkmıyor, baymıyor, şaşırtıyor... dediğin gibi bu filmin devamı gelecek gibi gözüküyor.

0|1
    0|0
    • Ya bu arada müzik girip bazen sıkıyorlar gerçekten de ama bunda fazla yoktu o kadar neyse ki :) evet bende devamı gelir diye düşünüyorum.

• aynen müzik kısmı sıkıyor biraz, hint klasiği

• Aynen. :)

• Linkler icin tesekkurler fırsatım olunca izlicem

0|0
    0|0
  • Su anda ixliyoruz. sanat icin soyunmus. Bakalim nasil baglanicak sonu

0|0
    0|0
  • Hayır izlemedim mutlaka izlerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aamir Khan mükemmel birisi ya.. iyi ki Bollywood'ta yani :) Türk Sinemasında olsaydı öyle bir yeteneği köreltirlerdi. :) İzlemedim yarın okuldan gelince izlerim :)

0|1
    0|0
  • Aamir Khan severim keratayı müsait bir zamanda izlemeyi planlıyorum

0|1
    0|0
  • İzlemedim

Kuralsiz!

0|1
    0|0
Yükleniyor...