Geziye gidiyoruz ve gece dönücez napmam lazım? korkuyorum?

Biz okulca Kayseri ye gidicez günü birlik bir gezi olucak neler önerirsiniz öneriye ihtiyacım var gitmeyi çok istiyorum gezi 65 TL çok heyecan yaptım daha önce tek başıma çok kez gittim kayseri ye saat 06.00 da binip akşam 00:00 da evde olucaz ve benim ailem evde olamayacak nasıl gidicem eve kafam çok karışık herkes evine gidicek ben napıcam? lütfen öneri verin kafam çok karışık hem heyecanlıyım hem de korkuyorum lütfen yardım edin
saçma sapan yorumlar yapmayın gerçekten öneriye ihtiyacım var gece saat 12 de gelicez ve napıcam bilmiyorum
şimdiden öneriler için teşekkürler ;))

Güncellemeler:
Ya lütfen biraz daha öneri verin heyecanımı nasıl yenicem ve korkumu hadi lütfen yardım edin
Teşekkürlerr :))
Kızak falan da kayacakmışız :)) yanıma neler amam lazım?

0|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarından bir kaçıyla konuş evinize kalmaya gelsin beraber taksiye binip evine gidin ya da sen güvendiğin bir arkadaşında kal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yanına bundan al.. Bir de geri dönüşü ayarlayamazsan kalırsın otogarda taksi ile dön
    www.medyatime.com/.../...icakli-koca-dehseti_m.jpg

0|0
    0|0
    • Ya Allahım yaa günübirlik gidicez bıçağa ne gerek var hocalarımız olucak

• Nerden bileyim derim sonuçta siteye olan her insan evladına soruyorlar yaşını

• Hıı sağol

• gitme valla en güzeli

0|0
    0|0
    • Ama ilk defa okula geziye gidicem ve gitmek istiyorum deneyim olur:))

• taksi paranı ayır

0|0
    0|0
  • otur oturduğun yerde bu karda kışta napcan oralarda.

0|0
    0|0
  • Gitme.

0|0
    0|0
  • Aman dikkat et kendine haberlerde görmeyelim seni de başka da bir şey diyemem

0|0
    0|0
  • Eve nasil gidicem ne demek

0|0
    0|0
  • bunun için bile bir çözüm bulamayacak kadarsan gitmeyi nasıl başaracaksın gerçekten merak ettim

0|0
    0|0
    • Sadece öneriye ihtiyacım vardı ve sordum? bunun çözümle ne alakası var merak ettim?

• Bide yaşına bak 25-34

0|1
    0|0
  • hangi üniversite acaba?

0|0
    0|0
    • Bundan Sanane

• bende gittim ve bikaç üniversitenin görüşünü almıştım nasıl eğlencelimi filan diye bazıları b*k gibiydi diyo bazıları kesinlikle gitmem gerektiğini söyledi ben sadece eğer sorduğum üni lerden biriyse nasıl vakit geçireceğin hakkında yardımcı olmaya çalıştım yani senin hangi üniverstede okuyup kim olduğunu araştıracak kadar mal biri değilim

• Özel kolej

• Xper kasmak için daha güzel bir yol denemelisin

0|1
    0|0
    • Ne saçmalıyosun doğru düzgün bir soru sordum Xper le ne alakası var?

• Ben xper aramuyorum sen ariyorsun sacma sacma sorularlasoru kirliligi yapiyorsun

• Hee tamam

• SineMASAL Farklı Mekan !

0|0
    0|0
  • Gitme...

0|0
    0|0
  • Neden korkuyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte senin için bir tecrübe olacak. Bazen korku iyidir. Korkularınla yüzleş derim.

0|0
    0|0
  • yorulursun

0|0
    0|0
    • Yok ya çok güzel bir gezi olucak :))

• tamam işte sevgilinin evine git sen beni dinle ;)

• Sağol tamam :))

• Taksi tut ya da bir arkadasinin evinde kal bir gunlugune

0|0
    0|0
  • Git güzel hesaplar benden :))

0|0
    0|0
    • Gitmek istiyorum zaten deneyim olur ;))

• Hm tam kanka anladım kendine iyi bak

• Teşekkürler kanka. sende kendine ii bak

• 25-34 degilsin ama hadi oylesin kabul edip bu yasina kadar nasil yasadin bilmiyorum, kendini zeka yoksunu olarak gostermissin.

0|0
    0|0
    • o senin problemin hem bundan sanane niye böyle saçma bir yorum yapma gereği duydun?

• ya amma uzattın ama doğru düzgün bir soru sorduk işte hem sen beni tanımıyosun ;
      25 34 yaş arası olduğumu nerden biliyosun
      hem burası bir site istediğim gibi soru sorarım problem mi var?

• Cocuk olabilirsin ama cocukca davranmk zorunda degilsin..

Dikkat edersen 25-34 degilsin demisim..

Cut.

Kızlar Ne Diyor 3

• tek başıma ülke dışına çıktığımda 17 yaşındaydım... ve eve döndüğümde kapiyi anahtarla açıp eve girdim :)

0|0
    0|0
    • ;)) ilk defa deneyim olacak

• bi*

• yani diyorum ki ben bu rahatligimla hala hayattaysam, sen de ölmezsin. yaşını da düzelt. 18den küçük müsün?

• Babana de seni alamya gelsin inince :) ben gezilere bayikirim hic de boyle hissetmemistim...

0|0
    0|0
    • bende çok severim ama biraz endişeliyim :P

• Neden endiseleniyorsun ki. arabadan ineceginiz yerke evin cok mu uzak. bir arkadasinda kalabilirsin ya da dedigim gibi baban alabilir belki

• Teşekkürler ;)))

• Evin anahtarı yok mu?

0|0
    0|0
    • Yanıma alıcam da evde tek kalmadım hiç korkum var. S

Yükleniyor...