Suzanne collins ve aclık oyunları hakkında be düşünüyorsunuz?

Suzanne collins in aclık oyunları. Atesi yakalamak ve alaycı kus kitabı ya da film hakkında ne dusunuyorsunuZ? OYLE BİR YASAMIN İCİnde olsaydınız ne yapardınız ya da kacıncı mıntıka da olmak isterdiniz. ?

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

• Dışardan izlemek güzel, mıntıkalardan birinde olmayı şahsen istemezdim. Ben Capitol insanıyım, Capitol'de olup Snow'dan kurtulma yolları arardım ama dediğim gibi mıntıka almiyim ben. Kitapla filmlere gelince, uzun zamandır bu tarz kitaplar okumamıştım o yüzden güzel geldi bana, çocukluğuma dönmüş gibi oldum. Üstelik bence gizliden gizliye ABD'ye çok güzel laf çarpan, sistemi eleştiren bir tarafı var. İlk film, bütün "bayıldığımız kitap serileri" ilk filmleri gibi çok güzel ve özeldi, ama son filmi beğenmedim. Bölmeselermiş çok daha iyi olurmuş, anlatılacak o kadar olay yoktu boş geçti biraz, bir saat daha uzun yapıp tek kitap-tek film yapsalardı trende uymadan daha şık olurdu.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Kitaplarını okudum. Distopik romanları severim zaten. Kitap çevirisi filmlere pek sıcak bakamıyorum. Hayatın adaletsizliğine güzel bir bakış açısıydı.

0|1
    0|0
  • Ben hiç sevemedim onu ya. Bence Labirent ve Uyumsuz serileri çok daha güzel ama ilk filmi çekilen Açlık Oyunları oluğu için daha çok tutuldu.

0|1
    0|0
  • Güzeldi baya zaman oldu okuyali.13. Mıntika olurdu sanirim. Varoldugundan emin olamamak ama ümit etmek :)

0|1
    0|0
  • 1. mıntıka ; çünkü 1. sınıf her zaman iyidir

0|1
    0|0
  • Bayiliyorum! :D <3

0|1
    0|0
  • zaman kaybı kesınlıkle

0|1
    0|0
  • 1. Mantıkta

0|0
    0|0
  • ilk okuduğumda muhteşem olduğunu düşünmüştüm ama şimdi abartmışım diyorum sanırım filmlerinin kitapları kadar etkileyici olmadığından bence beklentiyi karşılayamadı tabi bu benim kendi düşüncem :)

0|0
    0|0
    • Wallla kitap ta daha heyecanlıydı yanılıyormuyum. :)

• Simdi durdun durdun bu ayrıntıyı mı buldun yani olay bumudur. :)

• kesinlikle :P

• 1. Mıntıka :)

0|0
    0|0
  • Filmin serisini izledim bence harika bir film

0|0
    0|0
  • Birinci mintika :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Askerde okumuştum ve beni oradan uzaklaştırdığı için minnettarım ona ve diğer kitaplara.
    Çok abartılamayacak kadar da olsa güzeldi. Sade bir anlatım tarzı ve çok abartılı olmayan bir tasvir üslubu ile yazılmıştı. Ama yine de anlatılan dünyayı gözümüzde çok iyi canlandırabiliyorduk. Okuduğuma memnunum ve kütüphanemde bulunur.
    Filmlerini de sırf kitabı için izledim. 3. kitabın sonunda bizi üzen ve şaşırtan olay nasıl canlandırılacak merak ediyorum ama 3. kitabı 2 film olarak yapmalarına kar amacı gütmek dışında bir anlam veremedim.
    Efsane olmamakla birlikte kitap okumaktan zevk alan kişilerin okuması gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Mıntıkaaların bir anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Hiç okumadım ama çok merak ediyorum doğrusu

0|0
    0|0
  • 579. mintikata ya da 826282. mintika ya da aggshaqa mintika ne mintikasi ne oluyor ya burada film ya da kitap baya etkilemis aga seni

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şeyler

0|0
    0|1
Yükleniyor...