Taksiye binmeden önce kısa mesafe gideceğimi söylemem gerekir miydi?

Taksici bana bir sürat yaptıki sormayın küfür yemiş gibi oldum. bu benim bilmediğim bir nezaket kuralı mı? Saat gece 4 te taksi çağırdım 9 tl yaZdı taksiciden azar yedim.

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Gecenin dördünde bir bayanı alıp değil 9 tl iki sokak öteye bile götürse surat asmaması lazim iciniz rahat olsun taksicinin i. neligi

0|0
    0|1
  • sırıtacaktın sende onun 7 sülalesini sövmüş gibi olurdun.

0|0
    0|0
  • Malesef Bizim yurdum taksilerine bastan soylemek gerekiyor. Yoksa boyle okuzluk yapiyorlar. İsi o ama kisa mesafeden pek para kazanamiyor. Senin yuzunden uzun mesafe bir musteriden oldugunu dusunuyor. Sonra gerizekali gerizekali konusuyor.

0|0
    0|0
  • Bu gibi durumlarda, Taksiciler federasyonuna şikayet et

0|0
    0|0
  • Sende deseydin hayırdır sen :D

0|0
    0|0
  • Klasik, sallamayacaksın. İşleri o ama 9 ama 99 tllik yol götürmek zorundalar eşşek gibi.

0|0
    0|0
  • Taksicinin öküzlüğü, şikayet edebilirsin odalarına buyüden bitaksi kullan daha kurumsal şöförler geliyor

0|0
    0|0
  • Sikayet edeceksin

0|0
    0|0
  • Kufru bassaydin parasiyla deglmi ustunde 10 15 liranin altinda mesafeye gidilmez yaziyomu ya da indi bindi sukadardan baslar ayar etmesin l*n gece gece

0|0
    0|1
  • 3 Lirada olsa gitmek zorunda. Plakasını alıp şikayet etseydiniz.

0|0
    0|0
  • Çok var öyle taksici takma kafana ben genelde kısa mesefa gideceğim zaman duraktan binmiyorum taksiye bindiğim zamanda adamın tavırlarına göre para üstünü almıyorum

0|0
    0|0
  • yoo ne alaka istedigim yere giderim allah allah yok ole bişiy sikayet et duraga.

0|0
    0|1
  • hahahahah ya varya paramızla rezil oluyoruz bazen

0|0
    0|0
  • Evet, direk söyle şuraya gideceğim goturyunusun
    n

0|0
    0|0
    • Lakin, baktın trip attı araç fotosunu çekip beyaz masaya şikayet edebiliyorsun. Para cezası kesiyorlar

• paranla rezil olmak bu olsa gerek

0|1
    0|1
  • Gece tarifesinde az geçirdim diye sinirlenmiştir iyi olmuş :D

0|0
    0|1
  • direkt plakayı alıp şikayet ediyorsunuz beyaz masaya.

0|0
    0|1
  • Neden

0|0
    0|1
  • Söyleseydin keşke. : )

0|0
    0|1
  • Sinirinden yapmis

0|0
    0|1
  • İbnelerin isine gelmiyor o zaman yasa cikarsinlar sikayet etseydin keske

0|0
    0|1
  • Taksicilerin şerefini mikim

0|0
    0|0
  • Hakli adam bende duraktayim bakalim ne cikcsk sansims 9 tl olmasinda

0|0
    0|1
  • gece 4 de nereye gittin ya da nereden geldin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şimdiki taksiciler öyle maalesef. kısa-uzun demeden söylenen mesafeye gitmeleri lazım aslında işleri gereği. hem derler ya eski taksiciler, belki kısmetim oradadır diye, yani 5 tllik yol gidip, gittiği yerden 50 tllik yolcu alacak belki ama şimdikiler paracı olduğu için böyle inançları da yok maalesef. taksi çeviriyorsun, nereye gideceğini soruyor. ona göre alacak belli yani. en yaygın bahaneleri de arabayı değiştireceğim oluyor son dönemde. kaç kere sağanak yağmurda yol yürümüşlüğüm var onlar yüzünden. günaha giriyorlar haberleri yok. bir başka arkadaşın da söylediği gibi plakanın fotosunu çekip beyaz masaya şikayet etmek lazım aslında bunların hepsini ama her zaman olmuyor işte, üşeniyoruz bazen. suç bizde aslında. herkes yüklenip şikayet etse, eski düzene döneriz.

0|0
    0|0
  • Aynısı benim de başıma gelmişti İstanbul'da 20 tl lik mesafe gidicektim bindim adam söylenmeye başladı bişey mi oldu dedim adam yok bişey falan dedi ama surat bir karış.

0|0
    0|0
  • Nezaket değil, öküzlük kuralı. Müşteri bindi para kazanıcam diye sevineceklerine itlik yapıyorlar işte...

0|0
    0|0
Yükleniyor...