Ağlamanıza neden olan film, kitap ya da şarkı var mıdır?

Ağlamanıza neden olan film, kitap ya da şarkı varmıdır?

Güncellemeler:
7 numaralı hücre filmini izlemeyen izlesin ağlamazsanız ben burdayım fena bir dram

0|1
23|25

En İyi Kız Görüşü

• Herşeyde kolayca ağlarım o yüzden hepsi diyorum Recep İvedik'te bile ağlamış insanımdır :D

0|0
    0|0
    • yok artık :)

• Rica ederim :)

• Way bea güzel yürekli seni

Kızlar Ne Diyor 22

• Valla duygusalım ben ota b. ka ağlarım filmlerdeki olaylarla birlikte filmlerdeki müziklerde ağlatıyor. evim sensin, umut, incir reçeli, babam ve oğlum, the notebook, a walk to remember, one day hatırladıklarım

0|1
    0|0
    • bu aralar ağlamaya ihtiyac duyarsan 7 numaralı hücre filmini izlemeni tavsiye ederim :)

• 8.6 almış sinemalar. com da film. yorumlarda da herkes çok beğendiğini ağladığını yazmış merak ettim ilk fırsatta izleyeceğim

• fena bir dram ben hayatta ağlamam diyen birini bile ağlatacağına eminim NOT: bu filmi izlerken marketten 100 luk pecete almanız önerilir :)

• Ben bir kız vardı hasta kanserdi kıza annesi sürekli dua et diyodu başkası için kız dua ediyodu kendimiz için dua etmeyelim diodu annesi kız saçları döküldü kızın başına vida taktılar gene kız iyleşmedi ölmüştü çok agkamıştım o flime

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Koizora seyrederken agladım

0|0
    0|0
  • Gitmene asla izin vermeyeceğim adlı kitabın sonunu okurken ağlamıştım. Böyle güzel bir kitaba öyle saçma sapan bir son olur mu ya

0|0
    0|0
  • Psikolojim kötüyse hepsine ağlarım ama değilse soğandan başkası ağlatmaz beni

0|0
    0|0
  • az önce aşkı memnu final izledim hüngür hüngür ağladım bunu neden yaptım ben de bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • sulugöz bir insanım komedi filmlerinde hatta reklamlarda bile ağlamışlığım var... çok muzdaripim :D

0|0
    0|0
  • Babam ve oglum salya sumuk aglatiyo ya

1|0
    0|0
  • Ayni yıldızın altinda (kitabi da aglatti ) ve bir milyonerin ilk aşkı diye bir Kore filmi kesinlikle izle

0|0
    0|0
  • Şeker portakalı

0|0
    0|0
  • Harun Aydın-Hoşgeldin Efendim'e taktım bu aralar.

0|0
    0|0
  • Film için 2 kez agladim oda Selvi boylu al yazmalim birde Titanic

0|0
    0|0
  • Veer& zaara bir hafta mal a bağlattı durduk yerde ağladım

0|0
    0|0
  • Su ve ateş mutlaka izle

0|0
    0|0
  • hep ağlarım :D

0|0
    0|0
  • Veda, sadece sen. Özellikle vedayı izlerken cok ağlamıstım

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum, seni seviyorum Adamım, aynı Yıldızın altında. Bu filmlerde çok ağlamıştım

0|0
    0|0
    • dram seviyorsan 7 numaralı hücre filmini izlemeni tavsiye ederim fena bir dram

• Not defteri kesinlikle

0|0
    0|0
  • Sadece sen filminde aglamıştım
    bu filmi izlediğim gün 3 senelik sevgilimden ayrılmıştım..

0|0
    0|0
    • göz yaşı kalmamıstır o gun sende

• ben hala unutamadim

• 6 yıl sonra ayrıldık ve 2 yıl olcak ayrılalı ama bende unutamadım olmuyo ne yapsamda

• Evim sensin , kendime iyi bak , umut :) bunlari izlerken Cook agladim

1|0
    0|0
  • Evim sensin çok aglamıştım 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Bayrampaşa ben fazla kalamayacağım. Ceza evinden çıktıktan sonra izlemiştim normalde asla aglamam oyle filme kitaba falan ama bu filmi aldim ilk dakikada baslayan müzik le beraber basladim film bitene kadar ağlamıştım

0|0
    0|0
  • Lynyrd Skynyrd- Simple man

0|0
    0|0
  • son izlediklerimden the tale of princess kaguya ağlattı. babam ve oğlumu ilk izlediğimde ağlamıştım. ateşböceklerinin mezarı (grave of fireflies) çok fena dokunmuştu.

0|0
    0|0
  • yeşil yol filmi.
    bide manga okurken aglamıstım. dram sahnesinde.

0|0
    0|0
  • Uzak doğu 2. dünya savaş filmlerinde gözümden hafif hafif yaşlar gelir özellikle kore...

0|0
    0|0
  • serdar tuncerin imtihan diye bir siir tarzi hikayesi var o beni aglatir.

0|0
    0|0
  • i'm sam'de duygulandım. geçmişin gölgesinde'de ve one day var tabi ki. ama gözlerim dolmuyor işte.

0|0
    0|0
  • Beni tek ağlatan film Babam ve Oğlum oldu

0|0
    0|0
  • ps i love you

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • yok. milli duygularım kabarınca ağlarım tek. YAŞASIN TÜRK IRKININ ŞANLI ÜLKÜSÜ!

0|0
    0|0
  • Yokkk

0|0
    0|0
  • Yokkkkkk

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum

0|0
    0|0
  • la zaaafım var duygusalım herşeye ağlıyorum çok kötü bişey

0|0
    0|0
  • uçurtmayı vurmasınlar

0|0
    0|0
  • Arsız bela :(

0|0
    0|0
  • hayat acı zaten

0|0
    0|0
  • sadece sen filmi

0|0
    0|0
  • Leon mikti belamı :)

0|0
    0|0
  • Valla hayatımda ağladım sadece 2 film var biri babam ve oğlum diğeri ise abimm filmi :)

0|0
    0|0
  • Her türlü dram filminde ağlanır

0|0
    0|0
  • Çok zor ağlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...