En sevdiğiniz film veya film repliği?

Benim en sevdiğim film sekerpare en sevdiğim film repligiyse selvi boylum alyazmalimdan "elini tuttum sicacikti yüreği elimdeymis gibi" peki sizin en sevdiğiniz film veya film repliği nedir?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Dinleyin Sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Burada yaşayan en güçlü ve en zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz.
    Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız.
    Fight Club...

3|0
    0|0
  • hatırlıyorumda gençken bir gece bir yerden dönüyordum sanırım sinemadan ve metroya bindim
    karşımda genç bir kız oturuyordu üzerindeki elbise bol düğmeliydi buraya kadar
    düğme vardı hayatımda gördüğüm en güzel şeydi
    ama utangaç biriydim bana baktığında başımı çevirdim sonra ben ona bakınca o başını çevirdi
    ineceğim durağa geldim kapı açıldı indim kapı kapandı
    tren hareket ettiğinde bana bakıyordu gördüğüm en inanılmaz gülümseyişiyle müthiş birşiydi
    koşum treni durdurmak istedim
    her gece o trene bindim aynı saatte iki hafta boyunca ama birdaha hiç görmedim
    bu 30 yıl önceydi ama onu düşünmeden
    geçen tek bir günüm olduğunu sanmıyorum
    aynı şeyin olmasını istemiyorum

Indecent Proposal

1|0
    0|0
  • Eşkiya filmi..

Baran (Şener Şen): Beni hapiste vurdular Keje ölmedim. Hastalandım bir ciğerimi orda bıraktım gene ölmedim. Çok dövdüler beni kan kustum ama ölmedim. Yaşadım... Seni bir kez daha görebilmek için yaşadım. Şimdi bana dediler ki, kimse sesini duyamıyormuş, susmuşsun. Benimle de konuşmayacak mısın Keje? Sesini duyamayacak mıyım?
    Cumali (Uğur Yücel): Çok korkuyorum Eşkiya beni bırakma çok korkuyorum... çok.
    Baran: Korkma sadece toprağa gideceksin... Sonra toprak olacaksın... Sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin... Oradan özüne ulaşacaksın... Çiçeğin özüne bir arı konacak... Belki... belki o arı ben olacağım.
    Berfo (Kamuran Usluer): Sevdiğin kadını kıytırık bir herifin hayatı için harcadın. Halbuki o kadın seni bir ömür bekledi. Hayatın sevda karşısında ne önemi var?
    Baran: Doğru... Sevdanın karşısında hayatın ne önemi var?

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Birçok film var sevdiğim özellikle şu film en çok sevdiğim diye ayırmıyorum. :) Belki klasik olacak ama V for Vendetta'nın meşhur repliği benim için her zaman çok önemli bir söz olmuştur. "Bu maskenin altında etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez." repliği her zaman favorimdir. (:

1|0
    0|0
  • İnsanların daha güvenli araba kullanmasını istiyorsan, hava yastıklarını çıkartıp, boyunlarını hedef alan bir maket bıçağı yerleştir. Kimse saatte 5 kilometreden fazla hız yapamaz.

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Bu, bizim seçtiğimiz ve bizim yönettiğimiz hayat; ve sadece bir şeyin garantisi var. Hiçbirimiz cenneti görmeyeceğiz.

1|0
    0|0
  • Zeki Müren de bizi görecek mi?

1|0
    0|0
  • Sizin kafanizda iki tane soru isareti var
    1 dayak nedir?
    2 neden atilir

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=dJi4FZ4MkE4
    dünyayı toplarınla yönetirsin

0|0
    0|0
  • Kolpaçinove Kolpaçinodaki tüm repliklerrrrr :)

1|0
    0|0
  • Gonya yolundayım gonya.

1|0
    0|0
  • "Sana reddemeyeceğin bir teklif yapacağım" kediyi görünce aklıma geldi :)

0|0
    0|0
  • En sevdiğim film Leon
    En sevdiğim film repliği yok ama Joker hayranı olarak bu lafını çok severim..
    Why so serious - Neden bu kadar ciddisin :)

0|0
    0|0
  • Ben kemal geliyorum:DD:D

0|0
    0|0
  • Gazap ateşi mermi her her zaman dogruyu söyler

0|0
    0|0
  • Parker

0|0
    0|0
  • En sevdiğim replik : Kahretsin!

0|0
    0|0
  • aşk bir sudur iç iç kudur repliği

0|0
    0|0
  • kutsa damacana dracula bir bitmediniz a*na koyum :)

0|0
    0|0
  • aşk çekimi , doğa üstü , hayvan serisi d

0|0
    0|0
  • ekinler baş vermeden kör buzağı topallamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Birini aklınızdan silebilirsiniz ama onu kalbinizden atmak başka bir hikayedir. Eternal sunshine of the spottles mind. Bu repliği severim. En sevdiğim film yok.

1|0
    0|0
  • Sen dizime yattın ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün.. Issız Adam

1|0
    0|0
  • en sevdiklerimden biri - Yeşil Yol

0|0
    0|0
  • Hey dostum senin sorunun ne kıçının kafandan büyük olması mı. Sevdiğim replik :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...