Yunan tanrılarıyla ilgili bir kitap?

Yunan tanırlarıyla ilgili bir hikaye/roman yazmak istiyorum. Kurgusu tamamen aklımda. Ama aklıma bir şey takıldı acaba bunun dini bir sakıncası var mıdır?

Güncellemeler:
Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kara Athena diye bir kitap var mutlaka okuyunuz derim.

Beynini çalıştırıp bir şeyler üretmeye çalışan genç bir ruhu, hangi gaddar tanrı yakmakla tehdit edebilir?

1|0
    1|0
    • Teşekkür ederim:) ama ben biraz daha araştırmak istiyorum bu konuyu. Hassas bir konu çünkü. Sorun benim inançlarım değil aslında okuyucunun inançları üzerinde kötü yönde etkili olmasını istemem

• Doğru evet:) teşekkür ederim görüşleriniz için :)

• Rica ederim,
      iyi çalışmalar.

Erkekler Ne Diyor 4

• ben de çok severim yunan mitolojisini. zaten inanmadığın için bir sakıncası yoktur tahminimce. nasıl bir şey yazmayı düşünüyorsun?

0|1
    0|0
    • Kurgu medusa üzerine olacak tam olarak şekillenmiş değil aslında

• deimosu da sıkıştır bir yerlere :D

• Fikirler şu anda benim için çok değerli her fikri kullanılabilir hale getirmeye çalışıyorum bunuda kullanmaya çalışacağım :)

• Mit
    Wowowowo haram

0|0
    0|0
    • Wowowowo yemin et. p

• Ben demiyorum dışardakiler oyle algılıyor

• Hassas bir konu karşımdakinin görüşlerini değiştirmesini istemiyorum hikayemin. Benim inançlarım zatn kuvvetli , yani buna inanıyorum. O yüzden şirk koşmak gibi bir şey yaptığımı düşünmüyorum

• Yoktur zaten bilim kurgu

0|0
    0|0
    • Öyle diosn. Ama bilmiyorum ya hikayede onların gerçekliği üzerine olacak sakıncalı olabilir de

• Evet bnde bu yüzden yazıma ara verdim. Araştıracağm :)

• yaz gitsin ya bişey olmz

0|0
    0|0
    • Yazıcam artık da biraz daha araştıracağm:)

Kızlar Ne Diyor 1

• bence yazmalısın. bence dinle alakalı sakıncalı bir durumu yok bunun. eleştirmeyi seven çok insanlar var. illaki dini açıdan bir şey bulup eleştirenler olacaktır. sen yazına yoğunlaş.:)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Yoğunlaşmadan önce bir kaç araştırma daha yapacağım :)

Yükleniyor...