Sezen Aksu Hayranları?

Gösterin kendinizi. Sezen olmayıpta çok aşırı hayran oldugunuz sanatçılarıda yazabilirsiniz :) hatta sevdiğiniz şarkısını bile yazmanıza izin veriyorum buyrunnn

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Hımm Sezen aksu, çok sevdiğim bir sanatçıdır kendisi.. Onun şarkılarını söylerken hep gözlerim dolar.. Her şarkısında bir anlam vardır minik serçe'nin.. Sezen aksu haricinde hangi sanatçıya hayranım diye soracak olursanız; kesinlikle Cem ADRİAN derim.. O benim gerçekten şu hayata tutunmam için verilen bir güç, bir enerji.. Şarkılarını çalarken ve söylerken kendimden geçtiğim kişidir o, ben susarım Cem konuşur desem yeridir. Çok seviyorum gerçekten.. Ama benim çılgın ve deli kişiliğime yakışır bir başka hayranı oldum ünlü daha var.. O kim diye soracak olursanız, o MILEY CYRUS. Dans ettiren (We can't stop) ağlatan (Wrecking ball) huzur veren (Jolene) daha birsürü sayabilirim.. Müzik benim hayatım, müzik benim yaşama sevincim. Ve hayatımdan çaldıkları dakikaları helal edebileceğim bu sanatçılar sayesinde hayat çok daha güzel :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...