Fatih'in Fedaisi Kara Murat 2015 izlemeye gidenler olucak mı?

Gidiceniz mi hee :D ben şahsen 4 gözle bekliyorum cıksa da hemen izlesem diye :)

15.01.2015 cinemalarda ;)

https://www.youtube.com/watch?v=RFyShPspP50

Güncellemeler:
Gitmesseniz gitmeyin be ne anlarsiniz siz zaten :D

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmek istiyorum aslında. Dikkatimi buradaki yorumlar çekti. Filmi farklı bir şekilde eleştirirsin anlarımda "klasik türk filmi" diye saçma bir eleştiri getirenler olmuş. Bu konuyla ilgili yapılan filmler arasında en modern film olması beklenen filmden bahsediyoruz. Eleştirmek için eleştirmekten vazgeçsek her şey daha güzel olacak.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Osmanlı meraklısı olanlar gitsin. Biz solcuyuz ve inancımız dünyadaki gerçek savaşın emek sömürüsü üzerine olduğudur.

1|0
    0|0
  • Osmanlı tarihini anlatan filmler konusunda rezilliğimiz diz boyu yargısız infaz olmasın ama buda öyledir. ya vur patlasın çal oynasın karı kız oynatan gösteriyorlar ya da sadece o tarihte 2 kişi zevişmiş gibi gösteriyorlar 2 kişinin zevişmesine odaklanmış bir tarihi film gitmeyecem elbette

0|0
    0|0
    • tamam cogunluk öyle oluyor.. misal fetih 1453 öyle degildi avrupa da bile izlenme oranı cok iyi idi.. görüşun icin tşkler renkler ve zevkler tartısılmaz ;)

• Bu zevk ve renkle ilgili bir durum değilki tarihin doğru yansıtılıp yansıtılmaması ile ilgili bir durum mesela fetih 1453 te ulubatlı hasanın rolü durumu nasıldı

• yav tamam da onlar zaten gercek tarihi yansıtmıyor ki.. esinlenmeler var ancak.. benim izleme sebebim bu tarz filimleri sevdigim icin.. hatta duyuma göre film de biraz da 300 sıpartalı yı andırıyormus :)

• beraber gidelim mi? ;)

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • hayır gitmeyecegim.

1|0
    0|0
  • Klasik türk filmi izlemem

1|0
    0|0
    • ne izlersin sen amerikan mi

• Kabul etmek lazım bizimkiler sineme filmi çekemiyorlar yani hobbit izlemek varken bu arada Amerika n alaka ben sevmiyorum ve izl3miyorum filmler ergenler üzerine kurulmuş bir sinema var bizde

• cogu yeni türk filmlerini bende izlemedim izlemiyorum biraz haklısın o konuda.. fetih 1453 izlemistim onu begenmistim buda öyle bir film oldugu icin zaten.. hobbit tide izledim onlar ayrı tabiki :) tskler ettim

• Muhtemelen izliyecm merak ediyordum zaten

1|0
    0|0
  • Sinema'ya gitmek hoşuma gitmiyor. İnternetten izlicem tek link Vk :)))

1|0
    0|0
  • efektler çok hoşuma gitti fragmandaki bazı sahneler oldukça iyi gidicem

1|0
    0|0
  • hayır gitmicem

1|0
    0|0
  • Klasik osmanlı filmi gitmicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1