Arkadaşlar sesim güzel mi? Kulaginiza guveniyorum. Geliştirsem bir yerlere gelebilir miyim sizce?

http://vocaroo.com/i/s0aoQkFyGPyr
arkadaslar sesim nasil gtari da ben caliyorum. Kendimi gelistirsem guzel yerlere gelebilir miyim? Tmamen objektif bir degerlendirme istiyorum

• super ses oluru var
    26% (5)32% (6)29% (11)Oy Ver
  • ses guzel ama egitmelisin
    53% (10)53% (10)53% (20)Oy Ver
  • bence kotu
    11% (2)5% (1)8% (3)Oy Ver
  • hic bulasma derim
    10% (2)10% (2)10% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
http://vocaroo.com/i/s1iYpf8R3MWh
arkadaşlar çıplak ses olarak soylememi isteyenler olmustu daha iyi bir degerlendirme icin. Buna da yorum yaparsaniz sevinirim :)

1|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Nefes kontrolü yaparsan iş var sende ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Aşık oldum galiba mevsim rüzgarları esiyor yüreğimde kaç kadeh Kırıldı zarhoş gönlümdeeee sesin çok güzel eğitim Alman Lazım ses rengini beğendim canlı müzik bir yer açAlım solistim olur musun 🙈

1|0
    0|0
    • Hahah ahngi sehirdesiniz :) evet egitim lazim. Gelistrmem lazim. Ayni zamanda piyano da ogrenemk istiyorum. Nota kulagim var cok sukur ama arpej atmasi zor geliyor.

• Rica ederim Hoşçakalın 🙈

• Sizdee ^)

• Benimmm takımaa gell nooğlursunnn

s.acunn.com/.../ses400_120300744251dfa62fc85f0.jpg

1|0
    0|0
    • Hahah tesekkurler ama bn ordan gecemem

• Ing olablir soyluyorm arada :)

• Acun ; bir kuple söyle dinleyelim ))

• Harikasın.

1|0
    0|0
  • birde gitar sesi olmadan duysak? gitar sesi senin ses tonunu tam anlamamızı engelliyor ama hoş gibi :)

1|0
    0|0
    • Abicim gitar sesi nota kaçırmasın diye, o an bastığı akora göre söylüyor

• valla çok hoşuma gitti ya laa... Helal olsun.. Anladıgım bir konu degil ama profosyonel destek almalısın.. en son ezgiyi dinlemiştim sonra koptu gitti :))

youtube a güzel bir video çekip gönder sonra paylaş :)

1|0
    0|0
    • Yok oralara elemedim hala :)

• Yok o kadr degl elenirim dirk

• valla hiç belli olmaz o iş bence dene birsey kaybetmessin tabi biraz daha çalış derim ben

• Bence. Oldukça kötü içten sölemyorsun ve acayip detone olyorson full sesn kaymış ve batı pop özentiliyin var belli ve caz söler gbi yapyorsun zencileri taklit ediyormuş gbi olyorsun. benmde gurubum vardı şarkı söylerdim biliyorm

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yorumunuz icin

• Oo bilmem mi. Bn sadece ses tonumu guzl buluyorm. Gerisi cok eksik. egitilse dogrulasr soylem diye dusunuyorm ve her sey soylemek degl hisstmek dogru telafuz notaya dogru girmek sesi kisip arttirmak her sey cok onemli

• Ben dedim zaten bunu sana

• oldukça güzel bir ses temiz :) çok uyumlu da çalıyorsun zaten

1|0
    0|0
  • bir prof olarak söylüyorum sesini eğitmelisin, biraz daha kalın ses daha iyi olurdu. Gitarla vokal biraz uyumsuz gitmiş bir de sanırım yenisin:) Arpejlere daha sık çalışmalısın:D

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yorum icin :) ses egitilmeli kesinliklem kayit iki yil onceye ya da gecen yila ait arpeji yeni ogreniyordum :) smdi daha iyi. dikkate alacagim. Siz hangi alandasiniz?

• tamam ayrılma bir yere:)

• http://picosong.com/5zwR/

bir tane daha vardı o kayıt daha iyi

• ciddi diyorum mükemmelsin

1|0
    0|0
  • Sesini eğit,5 sene sonra da korsan indirelim albümünü:)

1|0
    0|0
    • Sarki yazip bestelemek gibi bir yetenegim yok maalesef :(

• Hahah tesekkurler

• Rica ederim

• ses rengin iyi. yalnız eğitim gerek

1|0
    0|0
  • Güzel.

1|0
    0|0
  • Ben beğendim valla git şan dersi falan al yaparsın sen bu işi:)

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederimmm :)

• Haha reklam arkasindaki sarkilari ya da filmlerde animasyonlarda falan turkcelestrme adina yeniden yazilan sarkilari seslendireblirim :) egitirsem

• Tabi mesela pepe deki bebe gibi bana beni sevdiğini söyle utanma cınım sıkılma cınım gibi şarkılar söyleyebilirsin :))

0|0
    0|0
  • En sevdiğim şarkılardan birini söylemişsin. Ama bence sesin bu şarkıya gitmemiş kötü değil fakat belki farklı bir tarz daha uygun olur. Daha uzman birilerine sorarsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • bende müzikle ilgilendim bravo güzel yorum :) gitarı senmi çalıyosun?

1|0
    0|0
    • Evet ben caliyorum :) tesekkurler. Ama kesinlkle egitmem lazim. Gidiyor arada. Notaya yanlis girip sonradan duzelttigim oluyor

• evet farkettim bir ikikez detone çok kezde yanlış girdin :) ama gitarı falan sevdim ya baya hoşuma gitti

• Saolun ;)

• bu burada dursun dinlicem

1|0
    0|0
  • bir tane daha alabilir miyiz :)

1|0
    0|0
  • o sese katıl

1|0
    1|0
    • Yok o kadar degl ya. :( ama tesekkurler

• sesının rengı tonu gercekten guzel egıtım alırsan sesını gelıstır bence basarılı olursun

0|0
    0|0
  • gırtlağına kadar sokulmuş gibi :)

0|0
    2|2
  • Ses gitar iyi cidden müzik ve sesten anlarim doğru bassan cümleleri tonları çok iyi olur yorumun inş duzeltirsin

0|0
    0|0
  • Bebisim az daha terbiye olursa neden olmasın diyorum

0|0
    0|0
  • bence cok güzel bir ses

0|0
    0|0
  • Oldukça iyi :) Kendi kayıtlarımı silesim geldi :)

0|0
    0|0
    • Yok yaa ;) tesekkurler yime de

• sesin de kötü, bir de harfleri düzgün çıkarmıyorsun.

0|0
    0|0
  • Doğru destekle geleceğin parlak genç :)

0|0
    0|0
  • Gayet basarili olmus. Basarilarinin devamini diliyorum.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
    • Bence de egitim almaliyim kesinlikle. Araa nota kaciriyorum. Mesela sarkiy girerken

• aşılır onlar sesin geniş kesime hitap edebilir ama bu işlerde kolay degil sermaye ve ortamın olması lazım

• Haklisiniz. Hedefim oyle opocu falan olmak degil. Sdce biraz ilerlemek istyorm

Kızlar Ne Diyor 11

• sesin kötü değil ama ders almalısın ve görüntü yoksa bir yere gelemezsin bu ses ile.

1|0
    1|0
    • Haklisiniz. Egitim almaliyim. Amacim oyle popcu falan olmak degil ama gelismek istiyorum

• bu arada akorlarda sıkıntı var, bazılarını da geç giriyorsun. bu da detone olmana neden oluyor.

• Dogrudur sebebni cozememistim :)

• Eğitilirse gayet güzel bir şey çıkabilir, ses tpnun baya güzel çünkü :) Ayrıca bir tane daha alabilir miyiz

1|0
    0|0
    • Yaa cok tesekkurler. Soru guncelemesi olarak payasirim hazir olunca :)

• iyi bir eğitimle bir yer edinebilrisn bence ama ünlü oliiyim herkes tanısın beni derdindeysen hiç bulasma derim

1|0
    0|0
    • Yok un pesinde degilim. Ses egitilsin yeter. Reklam arkalarinda ya da boyle kendim degl de sesim tanincak sekilde ugrasmak isterim

• yani biraz zor ya bir şekilde reklam felan iişler gelir tabi ama müzik bir tutku olmalı ve sonuc alırım die deilde tutkun oldugu için yapmalısın ozmn basarı gelir...

• Tabi ki hedef bir yerlere glmek degl aslnda. bir yerlere geleblcek kadr o sesi guzllestrmek ve bundan daha buyuk haz almak

• bakma milletin sözüne , olur yolun var

1|0
    0|0
  • B dedim bazi kelimeleri yanlis telaffuz ediyorsun

1|0
    0|0
  • çok tatlııı :)))

1|0
    0|0
  • Ses rengin güzel, çıkışlar da basarili, biraz daha pes bir ses tonu olsa tadindan yenmez.

1|0
    0|0
  • Nedense Yasemin Morinin sesine benzettim sesini çok güzel sesin var

1|0
    0|0
  • Ses tonun çok tatlı ve güzel söylemişsin eğitimini de alırsan süper olur *-*

0|0
    0|0
  • bence kotu

0|0
    0|0
  • super ses oluru var

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ama egitim almaliyim :)

Yükleniyor...