Oğuz Atay - Tutunamayanlar kitabını önerir misiniz?

merhaba arkadaşlarr.. arkadaşım bana bu kitabı önerdi.. sizce nasıl ? okuyan var mı? eğer yok diyorsanız nasıl ve hangi kitap önerirsiniz?:) roman türünde olsun lütfenn

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Olric diyorsun yani :) Konusu bir bütün gibi gelmedi bana, sanki bir kitaba kısa kısa hikayeler sıkıştırılmış gibi hissettim, tabi bunlar benim görüşüm. Arada çok güzel cümleler var yine de genel olarak baktığımda cümleleri söyleyen kişiye göre değerlendirdiğimde, karakterin şizofrenik olduğu kanısına kapıldım bazı noktalarda var. Yine de güzel yanları da var ve her kitap bir parça da olsa bir şeyler katar insana o yüzden okumanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • sanirim selimin hayatindaki tum insanlarin hikayelerini anlatiyor..tsk ederim anlatisseklin ilgimi cektii sizofrenil falan:))

• farketmez farkliliklari severim:)) sen kitab kurdusun heralde :D

• Farklı şeyleri seviyorsan oku bol bol oku dünya görüşünü genişlet ;) Okuyabildiğim zamanların çoğunu okuyarak geçiririm. Televizyonla hiç aram yoktur. İstediğim film veya diziyi indirip izlerim sonra kitap okumaya geri dön :)

Erkekler Ne Diyor 2

• dört beş kere başladım okumaya hepsinde önsözden öteye gidemedim ama birgün bende okuyacağım bir tutunamayan olarak...

0|0
    0|0
  • tuğla gibi kitap. alışkanlığın yoksa çarpar seni

0|0
    0|0
    • eskiden cok okurdum ama bayadir okumuyorum..

Kızlar Ne Diyor 3

• bana da üni de hukuk hocam önermişti tam seni anlatıyor kesinlikle okumalısın diye hatta kendi kitabını vermişti okumaya başladım fakat sarmadı ne tür kitaplar okumayı seviyorsun ?

0|0
    0|0
    • Hukuk mu okudun?

• ask romanlari seviyorum veya siirli birde akici olmasi lazim , canan tan'in bikac kitabini okudum ve begendim birde kahraman tazeoglu'nun bit hayraniyim onun kitaplari var:) öyle iste

• dossill: halkla ilişkiler ve reklam okudum ama hem genel hukuk hem iş hukuku dersi aldım

bu rada soran bilemdim ki tatlım :)

• yarıda bıraktım benim tarzım değil. arada hoş cümleler var tabiki ama bir olayı anlatmayınca beni sarmıyor.

0|0
    0|0
  • evet sağlamdır.

kaliteli bi kitap.

hayatımda okuduğum en güzel kitaptı diyebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...