Şeyhmus kino adındaki arkadaşımıza herkes sitemli mi?

Daha 17 yaşında bir genç,herkes hata yapabilir...

link

sosyal paylaşım sitelerinde yerden yere vurmuşlar...abartmayalım arkadaşlar.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• cok sogukkanlı davranıyorlar ama.hem o kotu durumda bilebütün parasını bagıslamıs :S

0|0
    0|0
  • ben geçen bunu haberde görmüştüm annemde bak bak ne çocuklar var neler yapıyo demişti o şeyhmus bu şeyhmus demek bak sen

0|0
    0|0
  • resimleri o yapmamış mı nolmuş ben anlamadım şimdi mevzu ne

0|0
    0|0
    • çocuk daha 17 yaşında resim yarışmasına katılmış oxford üninin galiba 1.olmuş.ama resmi çizerken bi ünlü ressamdan kopya çekmiş aynısını çizmiş.(belki de çocuk yarışmada böyle bir kuralın olmadığını düşünüyordu).bi de sonrasında yalan söylemiş annem ekmek yaparken bana gelen burslu okuma teklifini yaktı demiş.oxford da açıklama yapmış biz ona teklif göndermedik demiş.şimdi herkesin dilinde yalancı sahtekar rezil ettin bizi,küfürler falan...saçma sapan daha 17 yaşında be millet ne hatalar yapıyo

• bence çok gereksiz abartılmamalı :(

• hee hatırladım fox tv deydi, fox un haber merkezi kapatılmalı bence hep böyle yersiz yurtsuz haberler yapıyo sonra uğraş dur kafa yormaya değmez yapmış olmuş bitmiş kendi utansın üstüne gitmeye gerek yok

Erkekler Ne Diyor 4

• Emek hırsızlığı çok ciddi bir şeydir ve yapan kim olursa olsun yerden yere vurulmayı hak eder.

Ha, ama ÖSYM başkanı falansanız dert değil, kıytırık bir açıklama yaparak kurtulabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • ileride çok pişman olacağı birşey yapmış evet vurmak yerine kazanmak lazım zaten bu yalan onun yakasını bi daha bırakmaz ayrıca çok iyi cesaret valla

sonuç ; bunu yine tekrar edecektir

0|0
    0|0
  • bildiğin ergen :D

0|0
    0|0
  • kolpa çıktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...