Almanya' ya gidenler buradamı?

Merhab arkadaşlar 1 ay sonra Köln'e gideceğim. Mutlaka gitmelisin dediğiniz yerleri ve görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• gel kölne ben gezdiririm seni :) burada söylenenlere de aldirma frankfurt berlinle birlikte Almanyanın en güzel sehridir ha bide hamburg hava da kötü değil iyi yani :)

0|0
    0|0
    • Evet Frankfurta da Berline de gittim ikisi de çok güzeldi :) Köln'üde beğeneceğime eminim. Nasıl havalar bu aralar soğuğa kaldım biraz :/

• Frankfurt gibi bir yeri begendiysen zaten köpne aşık olursun :)

• sokağa çıkma :))

0|0
    0|0
  • katedral haricinde bilinir bir mekanı yok desem yeridir. bol bol türkle karşılaşırsın. tek kelime almanca konuşmadan aylarca yaşayabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Evet almanyanın her yerinde aynı şey var😃 var ya alışveriş caddeleri falan baya iyi almanyanın 4. en büyük şehri bir şeyler vardır herhalde 😃😃

• elbette var gezilecek yerleri. ama diğer şehirlerden farklı bişeyi yok o anlamda dedim

• köln dom kilisesinin önünde bir resim cek

0|0
    0|0
  • Gitmee sakn^

0|0
    0|0
  • kiliselere git :D

0|0
    0|0
  • Hevesini kırmiyim ama bir b*k yok :)) dom un tepesinede sakın cıkma :))

0|0
    0|0
    • Yok çıkacağım inat ettim 😂😂

• Nasıl moral bozuorum ama :)) yasasın kötülük :)

• Bihahahaha hep böyle mevsimlerde gitmek nasip oluyor bir türlü güzel havasını yakalayamadım ne yapalım artık 150 kat giyinicez :D

• Gelsenkischerne Gitmelisin

0|0
    0|0
    • Neresi oluyor

• Teşekkürler kölne yakın mı

• Gelsenkirchen hiçte güzel bir yer değil, gitme oraya. Gideceksen Düsseldorf'a git. Ama ziyaret ettiğin eyalet de pek güzel değil. Stuttgart'ı görmen lazım, hem doğası güzel hem insanı hem de gezebileceğin çok iyi yerler var.

Kızlar Ne Diyor 3

• benide götür abla biz çokh fakiriz gidemiyoruzz :

0|0
    0|0
  • Aachen var oraya uğra köln ne 1 saat uzaklık da :)

0|0
    0|0
  • Duisburg :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...