Şu iki cümleden daha iyisini kurabilecek olan var mı?

Ar ederim ardan gayrı hülyalarımdan dahi.
Tenine dokunan nazarım, sen bilmezsin; incedir.

Güncellemeler:
ama ben cümle yazabilecek olan var mı demedim. kurabilecek olan var mı dedim? kendi cümleleriniz olursa ço'ğoş olur :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• teşekkür etmeyi bile doğru düzgün beceremeyen insanlara mı soruyorsun bu soruyu

0|1
    0|0
    • çok haklısın. fakat aralarında ezilmiş büzülmüş hadi sor sor diye bekleyen on numara insanlar da var. kurunun yanında yaş da yanar evet. ama ben yakmam. o yüzden sordum.

• muhakkak var bahsettiğin gibi insanlar, haklısın. bazen genellemeler yüzünden arada gözden kaçan/saklanan şahane güzellikler olabiliyor. ama ne yazık ki bunların var olabileceğini unutmaya meyilliyiz ve itiliyoruz. bu düzensizlik içerisindeki bu inceliğin ( betimleme hariç ) gerçekten takdire şayan.

• 25-34 yaş aralığı başka yav. valla billa başka. teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

• bilmiyorum ama dediğiniz sözden daha iyimidir bilmiyorum ama ekim 2011 de Şu sözü kullanmıştım...

MUKAYETİM BOŞ ÇIKTI. MUALLAKTAYIM...

twitter.com/esdeli/status/129964595803721728

Buradada yazıyor zaten ve bunlar gibi bir çok sözümde bulunmaktadır.. Kafaya geldiği zaman düşüncelerin akıl labirentinde gizlenen bilmeceleri bulmak gibi aslında bakarsak didaktik ve karmaşık görünsede mükemmellik paradokslara gizlenmiştir. Önemli olanda Bu gizemi yazıya dökebilmektir.

0|0
    0|0
  • "Cihanda ''âşık-ı mehcur'' sanma rahat olur Neler çeker bu gönül söylesem şikâyet olur" şeyhülislam Yahya (Dunyada ''asktan uzak kalan'' sanma rahat olur neler çeker bu gonul soylesem sikayet olur)

1|1
    0|0
  • deryalar kan olur dökülür iç organlar...
    dalaklar parçalanır kalır kalın bağırsaklar.
    derisini kuruma gerisini kırıma
    bana kalem verenin sokayım a**na

xd aosdkşlajsdfklshflasdjfhsakljfasdhjfasdkjfashdflkasd

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Yazar burada neden bahsediyor? :D

0|0
    0|0
    • utanırım, utanmam gerekmeyen rüyalarımdan bile.
      rüyalarımda tenine dokunan bakışlarım, inceciktir.

• Feleğin bir suyu var
    Su değil kezzap gülüm...

Sana dokunmak nefes almak gibi..

0|0
    0|0
  • Sen mi yazdın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...