Spider-man 4 serisinde Tobey Maguire olmaması

İlk 3 seriyi zevkle izleyip 4 bekleyen birisi olarak Tobey Maguire olmamasına çok üzüldüm henüz izlemedim yeni çıkanı izleyen arkadaşlar varmı nasıl bir şey olmuş :) ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir spiderman filmi hayranı olarak 4.filmde olmaması beni hayal kırıklığına uğrattı kesinlikle izlemeyeceğim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• The Amazing Spiderman önceki seriden tamamen farklı hikayesi ve karakterlerle işlendiği için 4.film olarak bakılmamalı.Öncekine oranla daha esprili ve ciddiyetten uzak eğlenceli komik bir Spiderman ortaya çıkmış ,bence iyi de olmuş ama aksiyon sahneleri daha az gibi. Yapımcılar ya 3. filmde ya da çekilecek olan 4.filmde finali yapsalardı biz de Tobey ı bu kadar özlemezdik ama olan olmuş artık.

0|0
    0|0
  • çocukluktan başlayıp tamamen çizgi romana göre anlatmışlar, belirsizlikleri kaldırmışlar, tobey maguire nin oldugu filmler banada cazip geliyordu ama bütün düşmanlarını her filmde öldürüyorlar ve senaryoyu daraltıyorlardı, şimdiki biraz daha iyi sayılır ama tabiki diğerinin yeride ayrı

0|0
    0|0
  • Ben izledim hic aramadim o cocugu gercekten mukemmle film ama full hd izle ya da sinemaya git eger gosterimdeyse:-)

0|0
    0|0
    • sinemaya gitmedim netten izlemeye çalıştım ama fragman dışında bişi bulamadım zaten Tobey Maguire hayranıydım ben hevesim kaçtı :))))

• istanbuldan da yeni gelmiştim daha önce deseydin keşke :((

• Daha once sansim vardi ya.d

• serinin devam filmi değildir.

konusu, senaryosu ilkinden farklı yeni ir serinin ilk filmi olarak gösterime girdi.

yeni örümcek adam çizgi romandakine daha yakın.

0|0
    0|0
  • izlerim ama eskisi gibi alacagım zevki alamam çünkü alışkanlık oldu artık

hem mary jane karakteri de yok Kristen Dunst olmazsa olmaz :))

0|0
    0|0
  • neden bilmiyorum ama, tobey maguire dendiğinde hep aklima ahmet tasar geliyor.. bilmiyorum ama sesi ile ozlesmis diye midir nedir?

0|0
    0|0
    • bilmem senin dediğin adam daha kaba saba gibi :))

• ben fizik olarak bakıyorum olaya ona bakarsan polatıda uzun saçlı bir adam seslendiriyo :)) fiziken söyledim ben

• senin aklin fizikte kalmis ben olaya spiderman olarak bakiyorum genelde. ve yeni filminde de tobey maguire nin olmamasına uzuldum. senin icin tabii ki de sevindim degerli fizik hocasi!

• Tobby olmali kesinnnn.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tobey maguire pek bi ufak tefek kalıyordu o rol için bence ... İzlemedim henüz .

0|0
    0|0
  • Bu önceki filmlerin devamı değil ve bence Tobey Maguire daha pasif kalıyodu Andrew a göre yani yenisi çok daha zevkliydi bence tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...