Konsere tek gitmek zevkli olur mu?

Bir konsere gidicem ama yanımda hiç bir arkadaşım olmıcak haliyle tek gidicem bu kişinin konserine gitmezsem içimde kalır ama pişman olmaktan korkuyorum siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• takıl kafana göre eğlenmene bak , her zman ynında birileri olmaz tek eğlenmeyi de öğren :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• seni yanlız bırakmazlar orada

0|1
    0|0
  • operaya tek giderim sadece

0|0
    0|0
  • insanlarla iletişim sorunun yoksa bir sakıncası olmaz sıkılmazsın,yok ben rahatsız edilmek istemiyorum dersen yanında biri olsun.

0|0
    0|0
  • Sevdiğin bir grup ya da sanatçıysa elbette tek başına da gayet keyif alabilirsin, konserlere, sinemalara, tiyatroya tek başına giden bir çok insan var. Yeter ki kendine yetebil :)

0|0
    0|0
  • kız başına aman diyim. arkadaş bul öyle git saçmalama. hem yalnız gidersen eğlenemezsin. sap gibi ne o öle

0|0
    0|0
  • zaten konserde muhakkak biriyle çiftleşirsin merak etmek ben türk erkeklerini tanıyorsam seni zaten tek bırakmazlar

0|0
    0|0
    • Zannetmiyorum öyle bişi olucağını :D

• sap gibi durmak eğlenceli olmaz

0|0
    0|0
  • Tek gidip beş dönme ihtimalin var. Aman deyim.

0|0
    0|0
  • orda tanışırsın merak etme :D

0|0
    0|0
  • tek başına gidince konsere daha çok konsantre olursun

0|0
    0|0
  • Hee.Gider gider.

0|0
    0|0
  • birini bul tek beklentilerin karşılanmaz sıkılırsın

0|0
    0|0
  • Seni yanlız başına mutsuz gitmene gönlüm razı gelmedi.Alayım bir bilette beraber gidelim...

0|0
    0|0
    • Ne kadar düşüncelisin yaa ..

• yalnız gitmek sıkıcı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Git ya nolcak.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir konser?Herkesin ayakta olacağı birşeyse dikkat çekmeyecek şekilde giyin bi de biraz erken git kız kıza gelen veya kızlı erkekli eğlenceli bi grup görürsen yanaş muhabbet kur.konserde eğlenirken tek olduğunu unutursun zaten veya takmazsın:)

0|0
    0|0
    • Herkes ayakta olucak oturcak olsam zaten sorun etmem düşünmeden giderdim :))

• ben tek başıma gitmem genelde yanımda birileri olsun isterim bir de sonuçta kızsın yani yanında birileri bulunsun ne olur ne olmaz dimi:)

0|0
    0|0
  • İtici giyin bari de göze batma.

0|0
    0|0
  • Tavsiye etmiyorum :S

0|0
    0|0
  • Ya sonuçta sevdiğin bir şarkıcıysa sıkılmazsın kendin de eğlenirsin güzel güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...