Sia’nın Elastic Heart klibini izlediniz mi?

Sia’nın Elastic Heart klibini izlediniz mi?

https://www.youtube.com/watch?v=KWZGAExj-es

Olay olan klip bu çocuk istismarı var deniliyor hatta bu yüzden özür bile dilemiş

babylon.com.tr/.../siadan-elastic-heart-videosu-icin-ozur

siz ne düşündünüz izleyince? Rahatsız oldunuz mu?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunun nesi kötü küçücük kızın vücudundan keyif alabilecek bir sapık varsa gömsün kendini bu pisliklerle aynı dünyada yaşanmaz.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayir olmadi. Cunku cinsellik etkisi birakan birsey yok bence ergenlik donemindeki bir kizla babasi olabilir hareketlerini bu dusunceme gore izlediginde mantikli gelecektir soyledigim

0|0
    0|0
  • Ben bir üyenin şu yorumunu gördüm ergenlik çağndaki bir babayla kızı olabilir diyo. Çok güzel söylemis izleyince bende öyle düşndüm ve sübyancılık diil de cok baska seyler anlatılıo. KKötünün esareti iyinin masumiyeti güçlünün zayıflıgı zayıfın cesareti... Bir sürü şey. Ama insanlar ne iğrenç ki p*rno gbi diyen zihniyetler bile var. Sia harika bir şarkı yönetmen harika bir klip hazrlamış tebrikler. 👏

0|0
    0|0
  • izledim ve çok beğendim ben pedofiliyle ne alakası var anlamadım..

0|0
    0|0
  • Ben bir alaka kuramadım ama klip gerçekten enteresan...

0|0
    0|0
  • İzledim dün sabah. Beğenmedim. Çoçuk p*rnosu olarak tepki almış.

0|0
    0|0
  • Rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • Orada bir baba ile kızının ilişkisi anlatılmaya çalışılmış diye biliyorum. İlginç özür dilemesi.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle ilginc.

• ben de senin gibi baba ile kızı olarak düşünmüştüm. Sürrealizm zaten böyle bir şey isteyen istediği anlamı çıkarır. Hayır orada çocuk istismarını da temsil ediyor olabilirler ne var bunda sanat hayatın yansımasıdır Keşke dünyada çocuk istismarı olmasa da insanlara hak verebilsem gereksiz diye

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle, Sia pedofilli bir klip çektiği için değil. Zavallı insanlarda bu algıyı yarattığı için özür dilemiş... Bakmak ve görmek arasında ki en büyük fark bu klipte kendini göstermiş ki ;bence bir insanın fikri neyse zikride odur diyebilirim.. Önce şarkının sözlerini anlamak daha sonra klip hakkında yorum yapmak en mantıklısı. Ben parçayı klipsiz çoğu kez dinledim ve ilk kez klibi izlediğimde çok etkilendim ve açıkçası duygulandım. bende yarattığı algıyı da 3 seçenekle açıklaya bilirim.1. Si çoklu kişilik bozuklu olan adamın kafasında kurguladığı küçük kızdan kaçışı ve kurtulamayışı.2. si kızı aşka ve adamı kalbe kafeside bedene benzetmem. Sözler de bir nevi bu konuya deyinmiş.3. sü ise 2 vahşi hayvanın (cüssedelerinin ne kadar olduğu önemli değil) psikolojik savaşı...

0|0
    0|0
  • Kotam olmadığı için izleyemiyorum fakat ne gibi bis istismarmış merak ettim doğrusu

0|0
    0|0
  • Pek bir ilgi goremedm ama?

0|0
    0|0
    • ben de göremedim ama biz çok safız herhalde ben Shia LaBeouf'un oyunculuğunu çok severim onu klipte görünce çok sevindim aklıma bile gelmedi. böyle şeyler.

Yükleniyor...