Kapat

Eskiden metal dinleyen insanlar için ne aptalca şeyler dinliyorlar bu acayipler derdim?

Eskiden metal dinleyen insanlar için ne aptalca şeyler dinliyorlar bu acayipler insan bunlar derdim. sadece gürültü derdim. şu an anlıyorum ne kadar yanlış düşündüğümü. metalden nefret eder ben 1-2 aydır aralıksız metal dinliyorum aralıksız Rammstein dinliyorum bu adamlar müthis..

Güncellemeler:
kadınlardan metal seven fazla yokmuş sanırım onu gördüm şu an :/

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Metal olarak bende bir tek rammstein dinlerim bir de nothing else matters dinliyorum onun haricinde dinlemem pek ama şu an herkeste bir metal aşkı özellikle 15 16 yaşındaki çocuklarda. Havalı olmaya çalışıyorlar bence

0|0
    0|0
    • en iyi görüş için sadece rammstein beklemiştim :) bende senin gibi nothing else matters dinlerim onun haricinde onuda yıllardır dinlerdim rammstein ise çok acayip gelirdi. ama kendimi sadece rammstein dinlemekten alıkoyamıyorum :)

• umuyorum ve sanıyorumda :D

• Hadi bakiyim :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• In this moment ve lacuna coil çok iyidir. Bende senin gibiydim. 😂

0|0
    0|0
    • sanırım metal dinlemeye başlayanlarin hepsi bizim gibi kötü bakıyorlardı :) sonra bulmuşlar tabi gerçek müziği :)

• Alman grupları şarkıları pek çekmez beni :)

• canlı yani sahne performanslarına önem verir misin sanatçıların? genelde bazıları sevmez de eğer seversen mein herz brent ve mein teil şarkılarının völkerball konserini izle 5er dakikalık falan izle fikrin değişir :)

• 0|0
    0|0
    • başlangıçtaki girişleri mükemmeldi :D iyiye benziyorlar :)

• Machine head diyorum iyiye benziyorlar diyosun, yolun basindaymissin neyse^^

• :D yolun başındayım cidden :D öğreneceğim çok şey var :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben buna bayılıyorum dostum http://www.youtube.com/watch?v=FHUEk7G-Vz0

0|1
    0|0
  • Hehehe 10 sene onceki halimi buldum. Sirada metallica var dostum o isin sonu da death ve amon amarth a kadar gider :))

0|0
    0|0
    • aslında ilk metallica dinlemeye başladım diyebilirim ama o da en sade ve güzel şakısı nothing else mattersdi yani normal metallere göre biraz hafifti :) yani o parçası için diyorum :)

• Muthis olmalarina ragmen almancayi hic yakistiramiyorum metale yine de iyiler bende dinliyorum

• :) :)

• Aramiza hoş geldin e nomine yi de bir dinle ;)

0|0
    0|0
    • onada bakıcam :) ve hayallerimden biri Rammstein'in konserine gitmek

• Dur bakalim dun bir bugün iki :)

• neredeyse bütün şarkılarını biliyorum :D fena bir şekilde bağımlılık yaptı uyanıyorum rammstein uyuyorum rammstein :D hiç dinlemeyen arkadaşlarda tanışsa metalle çok sevinirim onların adına :)

• Rahat ol hepimiz bu sekilde basladik :D

0|0
    0|0
    • :D :D haklısın acayip bir ön yargı var :D bunu kırdığıma sevindim diyebilirim :D

• Baya metal sevdalısı war

0|0
    0|0
Yükleniyor...