Tiesto vs Armin Van Buuren?

Evet arkadaslar biliyorum sacma bir karsilastirma eskiden olsa daha da mantikliydi gunumuzde tiesto house turune yonelmis olsa da sizce Tiesto mu? Armin van Buuren mi?

• Armin van Buuren
    89% (8)25% (2)59% (10)Oy Ver
  • Tiesto
    11% (1)75% (6)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evvveet gordukki Armin yaptigi podcast ve state of trance lerle tiestoyu gecmis ks yegore. Bana kalirsa trance bir din olsa tanrisi Tiesto olurdu.
Gelisen internet ve telefon teknolojisi Arminim uste cikmasinda cok etkili oldu bence. Boynuz belki de kulagi gecti ama hic kimse bir adagio for strings yapamicak...

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2000li yıllar tiesto tabiki ama şimdi armin daha iyi tiesto eski tarzından uzak.

0|1
    0|0
    • Aynn tiesto tarzini degistirdi de yine de bu onun zirve yapip tarzini degistirdigini mi gosterir yoksa onun zirvedeki yillarindan daha iyi avb mi dinliyoruz?

• Bence yeni tarzı çok kötü armin açık ara daha iyi şarkılar yapıyor.

• Yeni tarzi sadece bize hitap etmiyor yoksa house muzik severler hala bayiliyor tiestoya. Gunumuzde evet haklisin avb den iyisi yok

Kızlar Ne Diyor 4

• Armin van Buuren 👍

0|0
    0|0
  • Armin van Buuren

0|0
    0|0
  • Armin van Buuren

0|0
    0|0
  • Armin van Buuren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Armin.

0|0
    0|0
    • Gercekten iyi bir dj amna tiesto sanki daha agir basiyor. Eski performanslarini dinledin mi hic

• Dediğin gibi "eski"

• Gunumuzde karsilastirirsak avb den iyisi yok ama tum hayatlarini karsilastirirsak kimse tiestodan iyi olamaz diye dusunutorum

• Erkekler, Tiesto demiş;Kızlar, Armin. Bencede Tiesto.

0|0
    0|0
  • david guetta.

0|0
    0|0
    • O da bir gorus te pek sevmiyorum ben

• Nerde o eski tiesto :(

0|0
    0|0
  • Tiesto be kardeşim ne kadar eskisede değişmicek

0|0
    0|0
    • Zirvedir ustu yapilamamistir en cok yaklasan avb dir bende oyle dusunuyorum

Yükleniyor...