Kitap alacak para bulamıyorum?

kitapkurduyum ve kitap alacak para bulamıyorum
ödünç kitap okuyamıyorum bana ait olsun kütüphanem olsun istiyorum
nasıl alabilirim ne önerirsiniz?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• çok ilginç bir soru. kitap kurdu olmanız demek, kitapları satın alacağınız anlamına gelmez. şu anda kitapları ödünç alın ve okuyun. madem kurdusunuz. paranız olduğunda da kitapları satın alır kütüphaneye eklersiniz. kitap değerlidir, okumanız için verirler lakin bedavadan kimse kimseye vermez.

1|0
    0|0
    • üniversitedeyim ortaokuldan beri ödünç okuyorum sizcede sahip olma zamanım gelmemiş mi

• zamanla. ileriki zamanlarda senin de olacak :)

• inşallah

Erkekler Ne Diyor 17

• Kitap okumak isteyen herkese ben kitap hediye edebilirim karşılık beklemeden çünkü bir insanın kütüphanesi olması kadar mükemmel bir duygu yok

0|0
    0|0
  • kargo parasını sen verirsen yollarım sana :D ama bendekiler tarihi eser niteliğinde en yeni kitabım sefiller :D

0|0
    0|0
  • nadirkitap. com var bir bak istersen. Sahaflar satıyor kitapları, epey uygun fiyata bulabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • pc de olsa olmaz mı 3000 den fazla kıtabım var

0|0
    0|0
  • Sictigim memleketinde hangimiz kitaba para bulabiliyoruz ki cook pahali

1|0
    0|0
  • bulursan bana da söyle

0|0
    0|0
  • Ikinci el temiz kitaplar var. Ist da gormustum 3 tanesi 5 lira.. sudan ucuz. Ayrıca ikinci el kitaplarin yasanmisliklari da vardır.

0|0
    0|0
  • nasil bir öneri isterdiniz? hediye edelim yok parada bulamiorusnuz calis kazan al ne diyim sana

0|0
    0|0
    • niye bu sinir öğrenciyim çalışmak ilerde şimdilik uygun nerden bulabilirim yardım istedim

• İstanbuldaysan kadikoyden ikinci el kitap alabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • Kitapcida calis

0|0
    0|0
    • bende düşünmüştüm ama okul yüzünden zamanım yok

• Bir sure kutuphaneye o zaman.. kutuphanede ayrica okuduklarinla ilgili yazabilirsinde

• Kütüphaneleri denesen

0|0
    0|0
  • istedigin bir kitabi sana hediye edebilirim.

Okumayi ve okutmayi severim :)

0|0
    0|0
  • çalış para kazan.

0|0
    0|0
  • Ben çalardım öğrenciyken. Bayağı bir kitap edindim.
    Okumayacağım bir kitabı çalmadım hiç.

0|0
    0|0
  • alma o zaman telde falan oku

0|0
    0|0
  • 2ç. el kitapçılar var oralara bakabilirsin veya ucuz a satışlan kitaplar onlardan da alabilsin

0|0
    0|0
    • bakıyorum da öğrenci bursuyla bazen onlar bile uçuk geliyor

• yok kötü bişey düşünmedim hakkınızda zaten
      hatta tebrik ettim iyi niyetinizi ama prensip olarak etmiyorum

• prensibini ne ki

• korsan !

0|0
    1|0
    • bir kitapkurdu olarak korsana hayır :)

• ya kızım :(

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiyy kitap seven güzel insan! 😍 sahaf dolaş, çok uygun fiyatlara bulabilirsin ayrıca sahaf gezip o kitapları koklamak paha biçilemez.. Diğer turlu internette idefix, d&r, kitap yurdu vs kitap alabileceğin sitelerde indirim günleri oluyor o da iyi oluyor 😊✌

0|0
    0|0
    • başka bildiğin ucuz kitap sitesi var mı?
      sahaflar iyiki var

• inşallah seninde hayalin gerçekleşir :)
      teşekkürler

• Ay ben teşekkür ederim, ne demek. 😊

• Paran yok ve bazen eski kitaplar bile pahali geliyorsa ve kitap okumak istiyorsan o zaman biraz isteklerinden fedakarlik edip kutuphaneden kitap alacaksin veya birileri sana hediye edecek. Baska sansin pek yok gibi. Kutuphane ile idare et, begendigin kitaplari not et bir listen olsun, paran oldukca alir kutuphanene koyarsin. Boylece her kitaba para vermemis, secici davranmis dolayisiyla nitelikli ve ozel bir kutuphane olusturmus olursun zamanla.

0|0
    0|0
  • Güzel bir aliskanlik ama ödünç kitap okuyamamana anlam veremedim bu mesajda sanki biraz belese nasil konabilirim gibi bir şey algiladim

0|0
    0|0
    • hayır yanlış anlaşılmış
      ucuza nerden bulabilirim demek istiyorum

• Wattpad indir.

0|0
    0|0
  • İkinci el

0|0
    0|0
  • Para biriktir.

0|0