Kitap Okuyanlar Ve Kitaplıkları Olanlara Sormak İstiyorum?

E Kitap Olarak Kitap Okuyorsanız Genelde Nerelerden İndiriyorsunuz Ve Arşivinizi Paylaşırmısınız?

Kütüphanelerinizi Süslüyormusunuz Kitapların Önüne Arabalar Peluş Oyuncaklar Kar Küreleri Gibi Aksesuarlar Koyarmısnız?

Kitap Ayraçlarına Önem Verirmisiniz?

Kitaplarınızın Tozlanmaması İçin Kütüphaneleriniz Nasıldır? Benimki Cam Kapaklı.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• E-kitap sevmem o yuzden mecbur kalmadikca indirmiyorum, almiyorum.
    Kitaplarimi sahaflardan almaya calisiyorum temiz olmasi kosulu ile, bir yasanmislik oluyor, guzel oluyor.
    Ne yazik ki kutuphanemi yenileme firsati bulamadim o yuzden cam kapakli degil, klasik acik kutuphane; bir duvarimi kapliyor ve her rafta iki sira kitap var. Kendi icinde duzenli olduklari icin iki sira da olsa bulmak kolay oluyor. (En kisa zamanda dha buyuk bir kutuphane almam gerek ama)
    Ayrac severim, el yapimi olanlari daha da cok severim ama aliskanlik edinemedim kullanmayi unutuyorum. Post- it kullaniyorum daha cok cunku okurken not aliyorum, geri donup kontrol etmek ve kaynak olarak kullanmak daha kolay oluyor. Kitaba yazmayi sevmedigim icin post-it her sekilde en guzel ayrac benim icin.
    Suslemeye gelince; hic kar kurem olmadi, minik model arabalarim vs var ama kitaplarin onune pek koymam, biblo rafinda durur onlar. Kitaplarimin onunde siirler yazili notluklar durur genelde.

Benim kutuphanem de boyle iste :)

0|0
    0|0
    • seninki oldukça güzelmiş sevdim. ben ise kütüpanemi değiştirecem o yüzden burada soru sordum. ben tozlanmayla erkek olduğum için uğraşmak istemiyorum o yüzden yine cam kapaklı bir kütüphane alıcam. e kitabı ben sevdim e kitap okuyucum var onunla okuyorum. normal kitaplarım tek sıra önlerinde model otomobil koleksiyonum var 2 tane kar kürem 4 tane kalemliğim var biri kurşun kalemler için diğeri tükenmezler üçüncüsü keçeli kalemler için sonuncusu ise kitap ayraçları ile dolu. bende kitap okurken notlar alırım ama genelde küçük defterlere olurdu posti - it hiç aklıma gelmemişti. bir kitapçıda görmüştüm ayaklarını sallandıran bebekler vardı ellerinde kalpli bir şey tutuyor ve hadi kitap okuyalım mı , bugün neden kitap okumuyorsun gibi şeyler yazıyordu bulabilirsem onlardan da almayı istiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Tozlanmio genelde ayrclarada baya onem werrm asla bir siteden indrp kitap okumam her sayfasna dokunmam lazm.

0|0
    0|0
    • ayraçlarını ve ayraç seçimlerini merak ettim

• E-kitap sevmiyorum. Kitap okumanın zevki çıkmıyor o şekilde. Kitaplığımın cam kapağı var ama sığdıramadıklarım masamda duruyor malesef

0|0
    0|0
  • e kitap fikrine dahi alışamadım kitap dediğin yapraklara gömül ayraç koy sayfalara dokundur.

abartılmayacak şekilde kalemlik notluk araba falan aksesuar olarak

ayraç çok önemli ayraç kiatap kadar önemli bişey

tozlansın nolcak silerim ama önü açık kitaplık favorim

0|0
    0|0
    • özel ve farklı ayraçların varsa paylaşırmısın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...