Bir roman yazıyorum... hangi karakter olmak isterdin?

hadi bakalım ilham fışkırtın bana. suratıma suratıma boşaltın karakterinizi hahaha :)

şaka bir yana, romanımda bir karakter olarak yer almak istesen,

1- bu karakterin ismi ne olurdu?
2- ölür müydü?
3- öldürür müydü?
4- aşık olur muydu?
5- ve bir takıntısı olsa, bu ne olurdu?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İsmi efe
    Ölmezdi
    öldürürdü seri katıl olurdu
    aşık olurdu ama bir cinayet masası polisi kızına.
    ve romanı böylece uzatabilirsin
    Bende roman yazıyorum dostum.

0|0
    0|0
    • cinayet masası polisinin kızı? seri katil? aşk? epey aksiyonlu olurdu sanırım...

• Henüz değil. Ama zamanı geldiğinde mesaj kutunu yeşillendiricem eyvallah kardeşim çok sağol.

• Rica ederim kardeşim eyv

Kızlar Ne Diyor 5

• Karakterin ismi "Gece" olurdu.
    Romanın sonunda da denizde ölüm yürüyüşü yaparak intihar ederdi.
    İnsanları zihninde idam ederdi her gün.
    Aşık olmazdı, aşk onun için Çin Seddi kadar uzak olurdu.
    Ve bir takıntısı olacaksa da bu, her taşındığı evin veya barakanın deniz görme zorunluluğu olması olabilirdi.
    Sevgiler..

0|0
    0|0
    • sende öyle büyük bir aşağılık kompleksi var ki, anlatamam. kendini kaybetmişsin sen ya. ayrıca kendinden bu kadar nefret etme. eğer dünyaya geldiysen, birileri sana değer veriyordur. sadece farkında değilsindir. neyse karakter tahlili yapmak istemiyorum çok sıkıcı oluyorum o zaman.

senaryona gelince, gerilim ve dram tarzı sanırım. kurguda biraz daha hareketli sahneler olacaksa, bahsettiğin "gece" isimli karakterin ruh halini, diyaloglarla çok güzel anlatabilirim.

• Sen bir çocuk istismarcısını kaleme alabiliyorsan kitapta, bu senin sapık olduğunu mu gösterir?
      Karakter analizinde çok büyük bir yanılma denizine daldın.
      Her neyse, hayırlı akşamlar.

• çok iyi vurdun beni. yazdığım roman bile, pedofili bir adamın etrafında kümeleniyor. olaylar o adamın etrafında. fakat bunu okuyucu, romanın son sayfasında öğrenecek. sona kadar her şey normalken..

özür dilerim.

• Şizofren hastası bir karakter olmak isterdim. Kitabın sonuna kadar herkes katili arasın dursun. Kimse benden şüphelenmesin

0|0
    0|0
    • Çok iyi. Şizofrenlere hep ilgim vardı fakat yazabilecek kadar bilgili değilim. Teorik olarak öğrenmek gereken çok yönü var şizofreninin.

• Ismini düşünmedim azılı bir katil olurdu ama kimse bir türlü onu yakalayamazdi en sonunda sevdi kişi yüzünden hem kendini hemde o kişiyi öldürdü nedeni yalnız ölmiyim diye olbilirdi

0|0
    0|0
  • Çok hırslı bir karakter..

0|0
    0|0
  • Bu karakterin ismi cemre olurdu. Öldürürdü. Aşık olmazdı. Spora takıntısı olurdu. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karakterin adi Hüseyin, psikolojik sorunları nedeniyle yatırıldığı klinikte gizli ilaçların deneylerinde kullanıldı haberi olmadan. Daha sonra öldüğü sanilip ıssız bir yere atıldı cesedi. Fakat olmemisti.
    Bir yolunu bulup normal yaşantısına döndü fakat artık normal olmayacakti. Gün geçtikçe kendinde gelen meydana gelen değişikleri görüyordu. Daha güçlü, daha hızlı, daha zeki ve dayanikliydi. Bunları önce kendine kar sağlamak için kullandı fakat birkaç ay sonra ona bu deneyleri yapan kişiler hayatta olduğunu farketti. Onlardan kaçmayı başarıyordu fakat ailesi ve sevdikleri tehdit almaya başlamıştı. Teslim oldu ve 2 yıl boyunca istemediği şeyler yapmak zorunda kaldi. Dünyanın farklı bölgelerinde kim olduklarını umursamadan emirler doğrultusunda suikastler yapti, artik böyle yaşayamayacağını anlayınca büyük miktarda para saklayarak kendi sahte ölümünü düzenledi. Birkac ay sonra yeni bir kimlikle bastan aşağı değişmiş şekilde, yeniden döndü. Silahlarını bile değiştirmiş ok ve yay kullanmaya başlamıştı. Gizli kimliği zengin çocuğu üniversite öğrencisiydi. Üniversitede onu tanıyan geçmişinden bir 'kiza' herşeyi anlatmak zorunda kalmıştı.
    Artık hedefi onu yıllarca ailesinin hayatıyla tehdit edip cinayet islettiren kişileri alaşağı etmekti. Bunun için yardimcilara ihtiyacı vardı, pc teknisyeni vs.
    Bu yeni kimliği dolayısıyla onu tehdit edemeyeceklerini düşünüyordu fakat yaniliyordu, çünkü artık kendini insanlara yardim etmeye adamıştı ve bunun günahlarını affettitecegini düşünüyordu.

Ulan amma yazdim be.
    Kitabin sonundada bunu suikastci olarak kullanan adamlar şehrin her yerine bomba yerleştirip, ya öl, ya da şehri havaya ucururuz diyolar buna. Tabii orta yolu bulur heraldr sana kalmış: D

0|0
    0|0
    • bu karakteri bir diziden esinlendin değil mi? dürüst ol :)

• senin gönlün yeter be. muhabbetinin zenginliği yeter. teşekkür ederim kardeşim :)

• Öyle bir konustunki kendime acıdım bir an, trt de ki belgesellerde hissettim :D birşey değil

• İsmini avar koyardım ölümsüz kimse yok tabi ki ona en güzel ölümü verirdim. Birini öldürür müydü? Hayır karakterim sağlam bir kişilik irade sahibi nefsini kontrol eden aşık da olmazdı, bir çok takıntısı olurdu paranoyak olurdu büyük ihtimal tüm ihtimalleri düşünür yaptığı işlerde arkasında herhangi bir iz bırakmaz en ince ayrıntıyı bile kafasına takardı. Yalnız olmayı sever birileri hep onunla ilgilenir ilgiyi kabul etmezdi.

0|0
    0|0
  • Adı leonike.
    Başkasına aşık olan bir prensese aşık (zaten hep prensens) olan bir okçu.
    Takıntısı aşırı temkinli.
    Uzun boylu zayıf.
    Longbow kullanıyor.
    Öldürmekten kaçınır ama asla çekinmez.
    Son olarak prensesin nişanlısını kurtarmak için kendini feda ediyor. Tek amacı prensesin yüzünün tekrar güldüğünü görmek ve pişman da değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...