Bir Solukta Biten Kitaplar?

Elinize alır almaz bitirdiğiniz kitaplar var mı?

0|3
55|62

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün sevgililerine "Annem çok küçükken öldü. Beni öp, sonra doğur beni" diye seslenirdi Cemal Süreyya.

Bugün Cemal Süreyya okuyun ey insanoğlu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Bence kitap tek solukta okunmamalı. bir hikaye okumuştum sosyal paylaşım sitesinin birinde. Orda adam mendil satan çocuğun bütün mendillerini almak istemişti. Çocuk "bütün mendillerimi alırsan benden günlerimi almış olursun. Bırak günlerim bana kalsın" diye karşılık verdi. Kitapta öyle olmalı tek seferde değilde uzun uzun okumalı insan. Günleri sanki hiç bitmicekmiş gibi...

1|2
    0|0
    • Ama ben de bir kitap var 380 sayfa falan 2 senedir okuyorum hala 60. Sayfadayım o zaman bu iyi bişey :D

• Bu berbat bişey. Siz zamanınızı bir hiçe harcamışsınız. Kitap en kısa zamanda en uzun şekilde okunmalı. Aşk gibi mesela. Aşkınızı kısa süre içinde upuzun yaşarsınız onun gibi mesela...

• Vardı bitti.

1|0
    0|0
  • Aşkın gözyaşları-Şems. Nasıl bitti bilmiyorum. Mesnevi çok akıcı.

1|0
    0|0
  • siyah kan

11 saat araliksiz okuyarak bitirdim.

1|0
    0|0
  • Hikayesi memlektimde geçtiğinden dolayı fazlaca ilgimi çekmişti elime aldığım gün bitirdim Canan Tan Piraye

0|0
    0|0
  • Sarah Jio ve İskender Pala kitapları galiba benim için öyle. 1 gün bile sürmedi. :)
    Hem hiç bitmesin istedim, hem de okumadan duramadım ama çabuk bitti. :(

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar okuduğum kitap sayılıdır yani çok az, sadece kitap okuyan hatta ona bağlanıp bitirmeden uyumayan insanları çok taktir ettiğimi paylaşmak için yorum yaptım, tüm kitap okuyan insanlara kucak dolusu selam diyorum.

0|0
    0|0
  • Gordugune asla ınanma, aklında bır sayı tut, olasılıksız, kaıken , kont sıfır bunlar bence cok ıyıler hepsı bı oturusta bıtenler. Bunun yanında ıncıden bır kardesımız var hayatını yazmıs roman gıbı uzun uzun cok ıyı bı baslarsan bırakazsın kıtaplastırılması gerek :D

0|0
    0|0
  • elime alır almaz bitirebilmem için 150 yapraktan kısa olması lazım. en fazla 200 filan oluyor. memlekete giderken otobüste bitirmiştim sanırım. sadece kitabın iyi olması değildi sebep.

0|0
    0|0
  • Ahmet ümit-kukla
    Fraz kafka-dönüsüm
    Sabahattin Ali-kürk mantolu madonna
    Yazarının ismi yabancı hatırlayamadim ama 'sana gül bahçesi vadetmedim' harika bir kitaptır

0|0
    0|0
  • vardı ve kitabın yazarı nur terapistiymiş ama o ne demek hala anlayamadım..

0|0
    0|0
  • Grinin 50 Tonu,
    Sherlock Holmes Serisi,
    Yüzüklerin Efendisi Serisi,
    Hobbit,
    Harry Potter serisi.

Çok uykusuz geceler geçirttiler bana.

0|0
    1|0
  • into the wild

0|0
    0|0
  • bı solukta bıterebılecegın bır kıtap al sana ; Travma

0|0
    0|0
  • Zaman Çarkı serisi.. Nasıl bittiğini anlamadım. 6 ayda bitiverdi 15bin sayfa :(

0|1
    0|0
    • Hey maşşal o ne abicim kaç cilt

• o halde elimdeki kitapları (daha sonra sıkılma riskine karşın) ışık hızı ile okuyup bu seriyi bulma vaktidir. Tavsiye için teşekkürler.

• Var, alfabe.

0|0
    0|0
  • sherlock serisini bir solukta bitirdim ve psikolojik kitaplardan okuduklarımın hepsini bir solukta bir solukta bitirdim ve canan tan kitaplarını..

0|0
    0|0
  • İki Şehrin Hikayesi-Charles Dickens
    Sefiller - Victor Hugo
    İnsan Ne ile Yaşar -Tolstoy

0|0
    0|0
  • kolera günlerinde aşk.

0|0
    0|0
  • genelde aldığım kitapları ince eler sık dokurum dolayısı ile 1 hafta ömür biçebilirim ortalama çok fazla var yani...

0|0
    0|0
  • cin ali serisi. nası bittiğini anlamam

2|0
    0|0
  • Zaman Çarkı ve Paranoya tek kelimeyle müthiş kitaplar ^^

1|0
    0|0
  • Irvin D. Yalom kitapları...

0|0
    0|0
  • Tartışmasız AHMET ÜMİT kitapları.(patasana, kar kokusu, kavim, kukla, sis ve gece, İstanbul hatırası, beyoğlunun en güzel abisi)

0|0
    0|0
  • ZORBA çengiz âytmatov sanirim yazari nadi boyle yaziliyordu Mavi Gemi de guzel cok kisa

0|0
    0|0
  • Tanrı daima tebdil i kıyafet gezer ve taht oyunları

0|0
    0|0
    • Aa bende şu anda Tanrı Daima Tedbil-i Kıyafet Gezer'i okuyorum baya iyi gidiyor çok beğendim ^^

• Cin Ali tatilde :D şaka şaka
    Halüsinasyon diye bir kitap var. Ben kitap okumayı hiç sevmeyen biriydim bu kitaptan sonra fikrim değişti valla süper tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • En uzun gece " Ahmet Altan"

0|0
    0|0
  • Suç ve ceza harika kitabtı

1|0
    0|0
  • Peynirimi kim kaptı- Spencer jonshon
    beyoglunun en guzel abisi - ahmet ümit

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 55

• Kitap okumayı çok severim. Kitaplarımı önceden araştırıp, seçerek aldığımdan hiç yarıda bıraktığım kitap olmadı. En çok Şeker Portakalı ve Kürk Mantolu Madonna'dan etkilenmiştim :)

1|0
    0|0
    • ben de geçen yıllarda okumuştum. şeker portakalının bir de filmi olacaktı sanırım ispanyol yapımı. onu da izlemek istiyorum, izlemediyseniz siz de bakabilirsiniz belki

• Aaa haber verdiğiniz için teşekkür ederim, bundan haberim yoktu :)

• Senden önce ben

1|0
    0|0
  • Mahkum prenses serisini üç günde okudum tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
    • ilk kez duydum tatilde okumak için bir liste yapıyorum onu da ekleyeceğim teşekkürler :))

• Sabahattin Ali-Kürk mantolu Madonna <3

1|1
    0|0
  • Grinin elli tonu

0|0
    0|0
  • Var tabi okudugum son 3 kitabı o sekilde okumustum ama şu an okudugum surunuyo resmen. Dünya klasigi olmus bir de :s belki de cevirisinden kaynaklaniyodur ya da bu siteye fazla zaman ayrmaya basladm diye :( bilmiyorum...

0|1
    0|0
  • Elif safak iskender

1|0
    0|0
    • okumayı düşünüyorum ya, elif şafak çok akıcı yazıyor gerçekten. rafta duruyor tatilde başlamayı düşünüyorum :))

• Cok cok iyi degildi ama akıcıydı :)

• İncir Kuşları ve Leyla.
    Haa birde ''Aşk Köpekliktir.''

0|0
    0|0
  • Bögürtlen kışı !

1|0
    0|0
    • aldım ama rafımda kaldı, bir türlü fırsat bulamadım. onun devamı geldi mi acaba? seri miydi?

• Yok seri degil Mart menekşeleri diye bir kıtabı daha var onuda okumayı düşünüyorm. Cevremdeki herkse bögürtlen kışını sıddetle tavsıye ettm okudular bnce szde raftan alma vaktı geldi :)

• John Green - Aynı Yıldızın Altında çok sürükleyici kitap elimden bırakmak gelmiyordu. Filmi kadar güzel :)

0|0
    0|0
  • Genelde polisiye ya da klasiklerden giderim ama Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar benim bir gecede soluksuz okuyup bitirdiğim bir romandı. Hatta filmi de var, Aston Kutcher ve Cameron Diaz oynuyor 😮

0|0
    0|0
  • Khaled hosseini-uçurtma avcısı/bin muhtesem gunes
    Jojo moyes-senden once ben
    Ahmet batman'ın tüm kitapları :)

0|0
    0|0
  • Yazarını tam hatırlıyorlamiyorum kitabın adı uçurtma avcısı bu zamana kadar okuduğum en etkileyici ve sürükleyici kitabti. bir kere okudum ama bir kere daha okunabilir. herkese tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Konusunda degil de akiciligindan dolayi puccanin ve dizustu edebiyatin kitaplarini bir günde bitirmisligim vardir

0|0
    0|0
  • Oldu çok küçükken ama artık olmaz

0|0
    0|0
  • Fısıltı çığlık sessizlik final. Hush Hush serisi olarak geçiyor. Bir solukta. bitti gerçekten. Mukammel seri pişman olmazsin

0|0
    0|0
  • Konusuna gore eger ask, macera, vampir, enterasan seyler olursa hemen bitiriyorum^-^

0|1
    0|0
  • Olasililsiz.
    Nefesimi cok tutmusum kitabin sonuna dogru bayilmisim.

0|1
    0|0
    • Aynen ya müthiş bir kitap.
      Onun 2. Kitabını okudun mu "empati" o daha da müthiş tavsiye ederim 2sinide bitirdim :D

• 1-2 gunde bir roman ya da kitap bitirmeye ozen gosteririm yani benim icin hepsi bir solukta ozellikle stephen King serileri

0|0
    0|0
  • Gözlerini sımsıkı kapat/ john verdon şiddetle tavsiyee

0|0
    0|0
  • senden önce ben. muthısdı 3 saatte bıttı

0|0
    0|0
  • ahmet umit-beyoglunun en guzel abisi, paulo coelho- portobello cadısı, buket uzuner-kumral ada mavi tuna

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu

0|0
    0|0
  • * gitli aşklar

0|0
    0|0
  • Polisiye-gerilim
    psikolojik-gerilim olursa hemn bitiyor

0|0
    0|0
  • Açlık oyunları şu ana kadar elimden bırakmakta zorlandığım ve uyumak istemediğim bir romandır.

0|0
    0|0
  • Polisiye romanlarının hepsi diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bn Gabriel Garcia Marquez in kitaplarına bayılıyorm ve elime aldgm anda okuyup bitiriyorum:) tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • Sil baştan -olasiliksiz- empati- zaman carki- aklından bir sayı tut - gözlerini sımsıkı kapat- eğer kısa ve eğlenceli olsun dersen şahane hatalarida cok severim

0|0
    0|0
  • Bin muhteşem güneş

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    25
Yükleniyor...