İlk 5 bin olur mu nasıl?

mezunum 30 bindim ama hedefim itü mimarlık 12.500den almış

ama ilk 5 bin olmak istiyorum maksat hava atmak olsun önerileniz neler? ylşyı eylül sonunda bitirip lys çalışmayı düşünüyorum martta da ygs ye geçiş yapacam bide hergün türkçe denemesi çözmeye başladım tesi 38 dakikada bitiridim 33doğru 7 yanlış vardı yanlışlarımın 5ı dil bilgisindendi falan filan sizce girer miyim ilk 5 bine kimse bunu yapabileceğimi bilmiyo ama biyerde okumuştum şöyle bir söz vardı başarı kimsenin senden beklemediği şeyi yapmandır buna benzerdi

sayısalçıyım ygsden türkçe 30 mat ve fen 35 sosyal 25 yapsam

lysde mat 45 geo 22 fiz 26 kim 27 biy 25 falan yapsam okulpuanım 40(zaten çalışmadım 3 sene boyunca notlarım 2-3-4 falan 5 olan beden eğitimi müzik girişimcilik felsefe gibi derslerdi) olabilirmi mümkün mü böyle bişey

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ulen şöyle inekliyenleri bi kıskanasım geliyo sonra sittir et sokak hayatı bizide kurtarıyo diyorum halime seviniyorum :) Kitabın yüzüne bakmadan anadolu üniversitesi uçak teknolojisine girdim fıstık gibi bölüm.. Gençliğini bi kitap başında harcayarak ne yapmaya çalışıyor yahu bu gençlik.. Acıyorum yemin ediyorum en güzel yıllar testlerle geçiyo.

0|0
    0|0
    • mecbureyetten ya nasıl bi sistem bu daha yaz sıcağında test çözmeye başladım üniye bi gidiyim finalden finale uğruyacam oraya

• Kardeşim işte o zor :) Mühendislik fakülteleri tıp fakültelerinde bir çok tanıdık abim var herifler diyoki öss de neymiş burdaki derslerin yanında :)

Vallahi ben 1 sene dershaneye gittim ( gitti sayma onuda haftada bir uğruyodum sahlep içmeye ) Üstüne para verseler bi sene daha uzatmadım uzatmamda soakrlar la sistemine..

En güzel yıllarımı hiç bi bok yapmadan geçirdikten sonra yaşlıyken gelicek paraya sokayım

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence hesap yapmayı bırak çünkü her yıl sınava girenlerin seviyesi değişiyor.Hem sırf hava olsun diye o kadar çalışmaya ne gerek var?

0|0
    0|0
  • zor ama imkansız değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• olur neden olmasın ben ALLAHIN izniyle endüstriden sağlık kazandım sende yaparsınn

0|0
    0|0
  • dostum 30 bine girdim diyorsun.çok rahat ilk 5 bine girersin ;)

0|0
    0|0
    • dostum çok iyisin ya moral verdin bana teşekkür

• lys ye ağırlık vermen gerektiğini çok iyi biliyorsun hatırlatmama gerek yok.ayrıca mf-4 ten giriş yapacağın için fizikten 26-28 net garanti yapman lazım.fakat ilk 5 bin için ygs den 35-35-35-35 yapman lazım.zor iş :)

Yükleniyor...