Batman Vs Star Wars?

Film konu hikaye işleyiş bakımından falan sizce hangisi? Ve ayrıca LOTR vs Star Wars için de yorumlarınızı bekliyorusss :)

0|0
21|41

En İyi Kız Görüşü

• Kıyaslamanız baştan yanlış bu yüzden yorum yapmayacağım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 41

• Batman.

0|0
    0|0
  • Valla ikisi de efsane bir seri ama şöyle bir durum var ben DC Comics karakterlerini pek sevmem hatta Batman'i de hiç sevmezdim ama Christopher Nolan'ın yeniden yorumlaması beni hayran bıraktı Batman'e yani Batman bugün harika bir üçleme yaptıysa bunun en önemli faktörü C. Nolan.

0|0
    0|0
  • Batman The Dark Knight imdb top 250 de 4. sırada. Star Wars 12. sırada

Ama her ikisinide seviyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsinin çok farkı var anca filmden anlamayan bu kıyaslamayı yapar en başta Batman bilim kurgu değil be.

0|0
    0|0
  • Star Wars Batmanda mı çekilecekmiş? Anlamadım tam olarak şimdi..

0|0
    0|0
  • İkiside kıymetlım. star wars bir felsefedir.

0|0
    0|0
  • Star Wars tabi ki.

0|0
    0|0
  • Tabii ki Star Wars.

Bu da, ortaya karışık olsun.

Güç, hepimizle olsun kıymetlimisss. :D

0|0
    0|0
  • Batman eski seri ve yeni seri desen anlarim. Ama zevkler ve renkler tartisilmaz. Baklava ile cikolatayi kiyaslamaya benzer. Benim icin ikisi de ayri ve guzel klasikler.(star wars in yeni filmi cikicakmis sanirim 7. Film)

0|0
    0|0
  • Star wars dunya sinema tarihine bir cok ilk getirdi. Ozellike senrayo isleyisiyle.
    ilk olarak 4.5.6
    sonra 1.2 3 cekildi...

0|0
    0|0
  • Etabiki batman bende şimdi batman ve robin izliyodum film 1997 ye ait ama çekim kalitesi kurgusu konusu harika bütün serisini izledim ve favori filimlerim arasında. Star worsa alışamadım bana çok itici geliyo o film neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • lotr ve star wars gibi efsaneleri bence batman filmleri ile kıyaslayamazsın. hani batmande güzeldir hoş filmdir belki ama klasmanları farklı birisi şampiyonlar ligi iken diğeri süper lig.

0|0
    0|0
  • star wars tabiiki, o zamanki teknoloji ile yapılabilecek en muazzam şeydir bence. Ayrıca, bütün gelecek senaryolarında, evren güllük gülistanlıkken, Star Wars'ta George Lucas, şimdikinden daha kötü, karanlık bir gelecek tasviri yapmış... :):)

0|0
    0|0
  • Dostum. Str wrs kendi alanında cok güzel Batman konu acısından güzel cok farklı filimler den bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • Star Wars her türlü alır.

0|0
    0|0
  • Hababam sınıfı mı selvi boylum mu der gibi. ne saçma soru bu

0|1
    0|0
  • İkisininde tadı ayrı ikisininde ayrı fanıyım kıyaslattırma slk slk mevzu

0|0
    0|0
  • Hangi serilerden bahsediyorsun? İkisinin de eski ve yeni serileri, ve ayrıca animated serileri var.

0|0
    0|0
    • Lucas vs Nolan diye düşündüm abicim

• Batman. Joker karakteri tek başına yeter benim için.

0|0
    0|0
  • LOTR'yi hiç bir film serisiyle kıyaslamayın lütfen :D

0|0
    0|0
  • En iyisi spiderman :D

0|1
    0|0
  • star warsı bir türlü izleyemedim hep izlerken uyuyorum :D

0|0
    0|0
  • Darth Vader batmani boğar :)) anlayan anladi

0|0
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • La Batman ne Allah aşkına yeni yetme... STAR WARS EFSANE.

0|0
    0|0
  • Darth vaderrr

0|0
    0|0
  • cristopher Nolan vs Stanley Cubrick diyorsun ikisinin de yeri bende 2 sinide severim.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Star Wars darth vader ve General Grievous onlara hayranım :)

0|0
    0|0
  • Batman ve star wars karşılaştırılmaz ki? Hangisini daha çok seviyosunuz dersen o başka.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...