Hande Yener'mi Demet Akalın'mı?

Bence hande eskiden çok güzel parçalar çıkartıyordu eski albümleri harika ama son zamanlarda özenti oldu çıktı kendini bozdu gene geçerli bazı parçaları var son zamanlarda onlara (lafım yok) Demet'e gelince kendisi eskiden de şimdiki zamanda da alanında ki en iyi işi yapıyor bence işi biliyor eleştirilecek tek bir yanı klipleridir

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Hande, Demet'i her şekilde çarpar, böler, toplar. Demet de özenti sahne kıyafetlerine dikkat etmedin sanırım. Ayrıca Hande Sezen'in vokalistliğini yaptı. Sesi ve sahne performansı çok daha iyi. İlla iyi şarkı seçimiyle olmuyor bu sese de bakıyor. Demeti 10 dakikadan fazla dinleyemiyorum ben ses yok çünkü, şarkılar hep aynı tarz, ama Hande öyle değil farklı şeyler deniyor yenilikçi bir kadın. Ayrıca Hande'nin Apayrı, Nasıl Delirdim gibi Pop müzikte çığır açabilmiş albümleri var. Ama Demet hala m. ö olan bir ilişkinin ekmeğini yiyor hala. Sonuç olarak Demet'in kıyaslanması gereken Hande değil kendi denklerinde olan isimlerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• onun ikisi de Show yapıyor ve şarkıcılar sadece ne dinlerim ne saygı duyarım muzık yaptıklarını sanan iki soytarı sadece onlar tabii herkes dinliyor orası ayrı. kalıte önemli işte.

0|0
    0|0
  • Demet akalın

0|0
    0|0
  • 2000 lerde hande 2010 larda demet.

0|0
    0|0
  • kart kadın sevmem

0|0
    0|0
  • Hande

0|0
    0|0
  • Demet , Handenin saçını başını yolar

0|0
    0|0
  • Hande yener
    Favori albumler: Nasil Delirdim, Hipnoz ve Hayrola

0|0
    0|0
  • Demet

0|0
    0|0
  • Demet Akalın

0|0
    0|0
  • Demet akalin

0|0
    0|0
  • hande yeneer

0|0
    0|0
  • İkisinede kaliteli denemez ama demet daha iyi

0|0
    0|0
  • hande

0|0
    0|0
  • Demet Akalın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İkisi de bence demleneli 5 saat olmuş bayat çay gibiler..

0|0
    0|0
  • hiçbiri fu**ing pop

0|0
    0|0
  • Demet akalını ayaklarını gördükten sonra ajda pekkanla bile kıyaslasan ajda pekkan derim yani :D

0|0
    0|0
    • ajda pekkan'a lafimiz yok zaten :)

• 2side

0|0
    0|0
  • İkiside moron

0|0
    0|0
  • Hande daha guzel

0|0
    0|0