Müzikal film izler misiniz? İzliyorsanız en çok hangi sahne?

Müzikal filmleri çoğu kişi izlemez ya da sevmez ama belki vardır 1-2 kişi burada :)

Benim en sevdiğim sahnelerden biri şu: http://www.youtube.com/watch?v=OEzCcQmtkKA

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Müzikal filmleri çok severim fakat pek yoklar sanırsam. Bollywood filmlerini çok severim mesela. 3 İdiots filminde Aamir in Kareena ile filmin ortasında bir dans gösterisi sahnesi var. Benimde favorim o olsun. Dur o kadar söyledim youtube da arayayım bari. Ahanda bu

http://m. y outube. com/watch? v=yJ1uLVgv3Vg

1 expim diye link gönderilmiyor :) İstersen boşlukları doldur istersen zoobi doobi yaz çıkar google a :) İzlemek istersen

1|0
    0|0
    • :D Filmi izlemedim daha ne hakkında olduğuna dair hiçbir fikrim yok ama çok hoşmuş ya dansları :D

• İzlersen unutamayacağın efsanevi bir film olacak bence :) Herkeste o etkiyi bırakıyor

• pek izlemem ama severm :)

1|0
    0|0
  • Bulamadım sahneyi iyi mi..

1|0
    0|0
    • Hangi film onu hatırlıyor musun?

• Animasyon izlemeyi açıkcası çok severim.

ÖLÜ GELİN

• :) Tim Burton işin içinde olduğundan izlemiştim gerçekten güzeldi :9

• Tarzım değil.

0|0
    0|0
  • yok izlemem

0|0
    0|0
  • yok izlemem

0|0
    0|0
  • Valla kalini malını bilmem ama top gün filminin müziğine ve videosuna bayılıyorum

0|0
    0|0
  • Hint filmlerini izlerim hepsinde var nerdeyse :)

0|0
    0|0
  • yok tatlım izlemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Severimmm. Aklıma direk Sweeney Todd filminden Johnny Depp'in Pretty Women'ı söylediği sahne geldi nedense :) İzlemediysen tavsiye ederim güzel film :)

1|0
    0|0
  • Pek tarzimi yansıtmiyor ama kardeşim çok sever..

0|0
    0|0
  • Müzikal film seyretmiyorum

0|0
    0|0
  • Senin sahne güzel

0|0
    0|0
  • tarzım değil

0|0
    0|0
  • izlemem

0|0
    0|0
  • geçen bir bakıyım dedim hep eski hep eski pek yok galiba yeni versiyonları

0|0
    0|0
    • Eskiler güzel oluyor ben genelde onları izliyorum :) Yeni de sayılmaz ama 2001 yapımı Moulin Rouge var mesela :)

Yükleniyor...