Asyalılar çekici mi sizce?

Hem kızlara hem erkeklere soruyorum. Son zamanlarda Kore dizileri ve müzikleri baya popüler duydunuz mu bilmiyorum. Mesela çok fazla insan tarafından duyuldu şu şarkı;

link

Bu aralar bende taktım Kore'ye. Müzikler çok kaliteli değil kabul. Ama arkadaşlarımla paylaştığımda aldığım tepkiler çok kötüydü. Yok çok çirkinlermiş yok çok iticilermiş. Bence çok güzel ve çok yakışıklı şarkıcılar var aralarında. Şu örneklere bakarak KS dekiler ne düşünür merak ettim açıkçası;

link

link

link

link

Sadece şarkıcıların dış görünüşüyle ilgili değil, genel fikirlerinizi de paylaşırsanız sevinirim:)

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• onlar kıskançlıklarındandır :D çokkkk tatlılarr koreliler, japonlar. :)

2|0
    0|0
    • :D bencede:) çinlilere bi antipatim var ama

• arada fangirling yaparız dimi:P

• yaparız :P

Erkekler Ne Diyor 19

• Çekici gelmiyorlar ama bazı kızlar sevimli.

1|0
    0|0
  • bence onlar bi mıknatız bense bi demirm dusun artik :)

1|0
    0|0
  • kızlarının bazıları kaya gibi

1|0
    0|0
  • asyalıları çekici bulan insanlar olabilir.ama bence çekici değiller.hatta buna çekici diyenin neyse.ben norveçli,isveçli,litvanyalı,polonyalı bir kızla olmak isterim bunlar çok sıradan geliyor.

0|0
    0|0
  • link

Böyleyse amenna :)

1|0
    0|0
    • abla çok güzelmiş:)

• Güzel bir o kadar seksi.O teni öpmeye kıyamaz lan insan,bu japon bayanların teni ne kadar seksi arkadaş,insanın saniyede 12351231 öpücük kondurası geliyor :D

• Eskiden severdim cekikleri artik hic hazzetmiyorum kisisel nedenlerle antipati olustu bende yoksa hatun anlaminda guzeli guzel oluyor ozellikle hybrid modellere dikkat etmek lazim

1|0
    0|0
    • :) hibrid derken melez mi? estetik cerrahi orada öyle bir hal almış, o kadar gelişmiş ki gözlerini burunlarını değiştirip yüz kemiklerini küçülttürüyorlarmış. melez olmasa da estetik var yani:))

• Hmmm kapak olabilir ne diyeyim kapak olsun onlara o zaman. zaten uyuzum var hehe :)

• asyalı erkeklerden nefret ederim ama çok tatlı kızları var ya yüz ifadeleri filan sanki melek gibi :D

1|0
    0|0
  • yüzleri cok sempatik oluyor hakkaten cok tatlılar.

1|0
    0|0
  • Güzel de hepsi birbirine benziyor

1|0
    0|0
  • Japonlar bildiğin bebek aga ya :D

1|0
    0|0
  • japon kızları seviyorum ;)

1|0
    0|0
  • asyalılar bir birine benzerler çekik gözlü olurlar esmer. güzel tabi severim

1|0
    0|0
  • Kızları sevimli, erkeklerinin hepsi birbirine benziyo: D

0|0
    0|0
  • Cok tatlilar evlenmeyi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Hep bir japon sevgilim olsun istedim ama şans yok işte .

0|0
    0|0
  • Bence çoğu şarkılarıda kızlarıda pek çekici değil bana göre

0|0
    0|0
  • Gece klubunde ortamda karanlıksa kızları karıştıma şansınız çok yüksek :)Ama aldırış etmiyorlar :P

0|0
    0|0
  • Sevemedim

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum nedense sadece bi yerleri çokgüzel

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• kimisi çokkkk tatlı oluyo kimisi aşırıııııı tipsiz oluyo.ortası yok :)

1|1
    0|0
  • Ben bir türk kızı olarak japonlara benziyorum oraya gitsem fark edilmem ara sıra japon gördüğümde hatta bana gülümseyip fotoğraf çekilmek istiyorlar :)

1|0
    0|0
    • hadi ya çok güzel:)) benim de kardeşimi asyalı diye yutturma planlarım var beyaz ten siyah saç o da çok benziyor:))

• hadi yaa cevremde olsan kesn pesnde kosardm o zamn :)) cekik gozlulere ve kvrcik sacli kzlar bni cok etkiliyo .

• ben severim,dizi ve filmlerini izlerim..ilk başlarda çok garip gelmişti konuşmalar,tavırlar..alıştım sonra..,ı*sorry,ı love you. bu diziyle sevmeye başladım kore yapımlarını :)

1|0
    0|0
    • hehe bana da ilk başta çok garip gelmişti. hatta önyargıyla bir iki şey izledim sonra baktım ki bağımlı olmuşum:) alt konu hep aynı sanki ama eğlenceli. ben şu aralar 'my girlfriend is a gumiho' yu izliyorum:)

• :D:D peki afiyet olsun^^

• teşekkür ederimm :)

• güzel bulurum.

1|0
    0|0
  • bence bazı erkekleri çok seksi ve yakışıklı oluyor.. ben birkaçına hastayım mesela

0|0
    0|0
  • hiiiic tipim degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...