Lions ve Roteryan kulüpleri Türk poltikasını etkiliyor mu?

Asıl amaçları düşündüğüm korkunç senaryolarmı? İçinde bulunan oldumu ? (Bu kitleden çokda beklemiyorum ama) Bir yakını yada arkadaşı bu tür kulüplerde olanlar varmı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir başka başlıkta açılmış benzer bir soruya cevap verdiğimi anımsıyorum ve o cevap sanırım kafi olacaktır ufak tefek eklemelerle ;

Lions tüm dünyada 205 ülkede 45.000 şube ile dünyanın en yaygın ve aktif sivil toplum örgütüdür.İmkanı olan insanların kendilerinden daha az şanslı bireylere karşılıksız hizmet ettiği çizgidir Lions.

Malesef toplumumuz bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı pek sever... kısa bir araştırma ile Türk Lions'un önderliğinde kurulan imkanı olmayan insanlar için kurduğu vakıf hastahanelerine ve eğitim kurumlarına dikkat buyurmak çok daha vicdanlı yorumlar yapmamıza yol açacaktır, tüm peşin hükümlü fikirlerin bizleri esir aldığı güzel memleketimizde..

Bizlerin çok yakından tanıdığı bu kuruluşların Türk Lions'unun eserleri olduğunu bilmeyenemiz çoktur ,yapılan değerlendirmelerde hep bir çıkar ilişkisi üzerinde durulmuş ...Dünya insanı olmak ve dünyanın memleketimizden ibaret olmadığını algılayabilirsek gerek Lions ,gerek Rotary ve Kiwanis kulüplerinin dünyanın uygar ve barışçıl ortamda sivil insiyatifle nasıl bir kalkınma içinde olabileceğini algılayabilir .Masonluk ise başka bir konu ,öncelikle ezoterizmin ne demek olduğunu araştırmamız gerekli ,ayrı biir kategoride bir kuruluş ,spritüel gelişim ve bununla bağlantılı inisiyasyon ile bağlantılı ..

Aşağıda Lions adına yapılan hizmetlerin sadece bir parçasını bulabilirsiniz;

Türk Lions Vakfı

Türk Böbrek Vakfı

Göz Nurunu Koruma Vakfı

Tülbek Türk Lions Beceri Kazandırma Vakfı

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı

21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı

Ege-Akdeniz Hizmet Vakfı

Lions ve Leo Kulüpleri Yönetim Çevresi Sağlık Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı

Lions Istanbul Anadolu Yakası Sosyal Hizmet Vakfı

Türk Kalp Vakfı

Türk Körler Vakfı:Başkan

Altı Nokta Körler Vakfı

Bağımlılığı Engelleme, Mücadele ve Eğitim Vakfı

Türkiye İşitmeyi Koruma Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı

Lions göz Bankası Vakfı

Beyaz baston derneği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yılda 60.000 TL verip üye oluyolar. Yaşlı insanlar sabahtan akşama kadar vaktini burada geçiriyor. Hep konuşuyolar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eskıden belkı etkılerdı. artık gerek kalmadı. bu kuluplerın emır aldıgı yerden bızım boşbakanımız ödül aldı. ratory kuluplerı de kım oluyor dimi ama

0|0
    0|0
  • çok fazla etkiliyorlar.bundan emin ol...

0|0
    0|0
Yükleniyor...