Şu ana kadar okuduğunuz en iyi kişisel gelişim kitabı neydi?

genel de kişisel gelişim kitapları gereksiz bulurum aralarında çok güzel gereksiz saçma olmayanları da. şu ana kadar okuduğunuz en iyi kişisel gelişim kitabı neydi? bir kaçtane önerirmisiniz kitabı açıklayarak?

0|1
48

En İyi Kız Görüşü

• Şu hortumlu dunyada fil yalnız bir hayvandır 😉

0|1
    0|0
    • ahmet şerif izgörenin kitapları kesinlikle güzeldir bir yere not aldım bunu :)

• Artı bir. Kişisel gelişim kitaplarının insana pek birşey katacağını düşünmüyorum ama bu kitabı okuyabilirsin. Bir işe yarayacağdan değil sadece diğer kişisel gelişim kitaplarına göre daha akıcı okurken daha çok zevk alırsın diğerlerine göre

• kişisel gelişim kitapları sadece düşünemediğin yönden düşünmeni sağlıyor onun dışında bir etkisi olduğunu bende düşünmüyorum sadece en fazla 3 4 tane kitap okumam yeterli diye düşündüm bana bana bişey katmasından değil amac okumak öğrenmek. :) @okaank

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kişisel gelişim kitapları genelde aforizmalar ya da genel kanılar üzerine yazılır, çizilir...

Aslında bu kitaplar şekerli olduğu kadar , zehirlidir de...

Çünkü , sizin kendiniz ait bir doğanız, ambiansınız vardır.. Örneğin evinizde soba yanar, üstünde çaydanlıktan su "vıjır vıcır ses çıkarır" , yatarsınız köşenizde , o anın tadını çıkarırsınız. Başkalarının doğruları üzerine hayat kurmak yerine , kendi doğrularınızı farkedip, onlarla yaşamayı öğrenmek gerekir... Kimse sizin gibi olamayacağı gibi , başkasından da sizin gibi olmasını bekleyemezsiniz...

0|0
    0|0
    • kişisel gelişim sadece düşünemediğin yönden düşünmeyeni sağlayan bir kitaptır benim için bir çok gereksiz kitaplar vardır milyonlarca ama aralarında fayda sağlayacak tek tük kitaplarda vardır :)

• hayatın kendisi...

0|0
    0|0
  • kendime engel olmayacağım kitap adı bir buna bak birde mümin sekman ataletle ilgili kitabı var on numara onu okursan zaten kişisel gelişim kitaplarına ihtiyacın kalmayacaktır bana göre

0|0
    0|0
    • kişisel gelişim kitaplarına ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum sadece okumayı seviyorum not aldım bunu kenara bakacağım :)

• doğrudur her neyse amaç bir öneri sunmaktı

• teşekkürler ozaman :)

• mümin sekman ın kıtapları var hayat bılgesı ve hersey senınle baslar (en cok satan kısısel gelısım kıtabı dıye bılıyorum) bu kıtaplara bakabılırsın

0|0
    0|0
  • nil gün - NLP

0|0
    0|0
    • biliyorum onu çok gereksiz bir kitap oda :D

• alanında kendini ispatlamış bir insanı dayanaksız tartışmanında bir anlamı yok iyi akşamlar :)

• sizede iyi akşamlar :)

• "Beyninizi kamçılayın" diye bir kitaptı değişik bilgiler vardı içinde.

0|0
    0|0
    • mesela ne gibi ?

• Roger von oech' ın kitabıydı sanırsam

• bakıcağım :)

• şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır

0|0
    0|0
    • aşağıda birileride önermişti not aldım teşekkürler :)

• 'Icindeki devi uyandir' Bu kitapla 124 kgdan 89 kgye dustum. Siddetle tavsiyem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ferrarisini Satan Bilge. oku derim B-)

0|0
    0|0
    • internetten baktım güzel bir kitaba benziyor not aldım kenara :)

• s. ktir et kitabı ^.^

0|0
    0|0
    • onu 50. sayfasına kadar geldim hayatımda o kitap kadar gereksiz bir kitap görmedim emin ol :)

• o kitabın kapağında saklı herşey, adında saklı. Adam özeti yazmış kapağa niye okuyosun ki ^.^

• aynen öyle :D kısa ve özet kitap okumayı sevmeyenler için en iyi kitap al kitabı dışını kapağını oku tamamdır :D

• Kokoloji
    Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır
    Bu ikisi güzel =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...