Merakla beklediğiniz devam filmleri hangileri?

özellikle devam filmleri kaliteli ise sabırsızlıkla beklemişimdir. örnek batman begins dan sonra dark knight

şu an için 2011 - 2012 için beklediğim filmler dark knight rising (rises da olabilir)

bond un 23. film

jason bourne serisinin son filmi (bu sefer matt damon yok)

ve mission impossible : ghost protocol

sizleriler neler

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Paranormal activity yeni bölümü çekilecek bu sene. Öyle biliyorum. Onu bekliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Maymunlar Cehennemi

Hobbit

Bir de Avatar ın devam filmi çekilebilir diye duydum, söyleyenlerin yalancısıyım.

2|0
    0|0
  • Evil Dead - Türk yapımı

link

0|0
    0|0
  • son durak 5

neyse ki buldum nette birazdan izlicem;)

0|0
    0|0
  • The Dark Knight Rises

0|0
    0|0
  • paranormal activity 3

the dark knight rises

0|0
    0|0
  • son durak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu ara şavaş gemisi diye bir fılme sardım.. beyonce basrolde fragmanı yayınlandı bılımkurgu saglam bırsey benzıyor..tabııkı marvelın muhteşem fılmı avengers 2012 de en cok bekledıkelım . batman zaten cızgı romanını 10 yıl once okumustum sövalyenın dususunu senaryolaştırarak yukselışi olarak cekıyorlar . yıllar oldu ama the man of steel beklıyorum .. tıpkı batman:begin gıbı yenı ve baska bır superman fılmı. arada he-manı bırde ghostbuster 3 cekımlerın baslasalar ıyı olacak.

0|0
    0|0
  • Hobbit link

1|0
    0|0
  • İron sky,

Captain america,

Batman,

Şimdi sayamayacağım kalbim dayanmıyor 2012 de kıyamet kopmazsa bütün param sinemaya gidecek.

1|0
    0|0
  • Kaptan amerikan

0|0
    0|0
  • Conan the Barbarian'ın yenisi geliyormuş. Bence beceremeyecekler ama merakla bekliyorum. Arnold pörsüdü, yeni çocuk bakalım neler yapacak...

0|0
    0|0
  • Spartacus

0|0
    0|0
  • The A team 2 yi bide Hangover 3 ü merakla bekliyorum

0|0
    0|0
  • recep ivedik =D

0|0
    0|0
Yükleniyor...