Canını mı sıkkın, hiç bir umudun kalmadığını mı düşünüyorsunuz?

Daha demin müthiş bir film izledim ve mağaramdan çıkmam gerekli olduğunu şiddetli bir şekilde farkettim. Tavsiye ederim izleyin. Başka bir şey demiyorum sadece izleyin...
Whiplash 2014

Güncellemeler:
türü dram ve müzikal de denebilir ama tamamiyle batan bateri çalan bir çocuğun inanılmaz çıkışını gsteriyor. Miles tiller ve j. k simmons oynuyor başrollerde.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Teşekkürler eminim faydası olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fazla ümit yok ama mutluyum yine de.

0|1
    0|0
  • Duymuştum o filmi izlerim mutlaka

0|1
    0|0
  • sınavlardan ve kurstan vaktim olmuyor ki...

0|1
    0|0
  • Ben film izlemeyi cok severim turu nedir bu filmin basrol oyunculari felan kim?

0|1
    0|0
    • türü müzikal ama tamamiyle batan bateri çalan bir çocuğun inanılmaz çıkışını gsteriyor. Miles tiller ve j. k simmons oynuyor başrollerde.

• zaten her türlü yersin terliği de :D

• Aynen :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Dün gece izledim. Harika bir filmdi. An itibariyle IMDB'nin gelmiş geçmiş en iyi 42. filmi olarak görülüyor.
    Fİlmler hakkında Bence yazıyorum KS'de. Whiplash'inkisini de bitirmek üzereyim.
    Merak ettim benden önce yazan var mı diye. Sizi tebrik ederim. Kaliteden anlıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • teşekkürler fragman mükemmel, listeye ekledim :)

0|1
    0|0
  • Şu anda bu psikolojideyim dediğini yapıcam umarım faydasını görürüm şimdiden teşekkürler

0|1
    0|0
    • izle kardeşim 3 haftadır kendimde değilim film bayağı kendime getirdi beni.

• aynen öyle can sıkıntısı full tavsine uyup izlicem filmi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...