Orta Dünya'daki hangi ırka aitsin?

izler misiniz? sever misiniz? bilemem.. ama ben çok severim yüzüklerin efendisi hobbit 3lemesini ve Hobbit serisi elbette merak ettiniz mi hiç? Siz hangi ırk'a aitsiniz.. onedio.com/.../orta-dunya-daki-hangi-irka-aitsin--337937

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Sen "Ent"sin!

Bahar vakti gezindim Tasarinan'ın söğütlü kırlarında, Ah! Nan-tasarion'da ne güzeldir bahar manzarası, bahar kokusu!

Orta Dünya'nın kadim dostu, seni saygıyla selamlıyoruz. Lakin bir tavsiyemiz olacak, ağaç da olsan hareket edebiliyorsun, az bir çık dolaş yani ne bileyim, ne bu miskinlik. Bence hareket etmemekten kök saldın ve ente dönüştün. Fakat bilgeliğinin hastasıyız, o ayrı.

0|0
    0|0
  • Sen "Ent"sin!
    Bahar vakti gezindim Tasarinan'ın söğütlü kırlarında, Ah! Nan-tasarion'da ne güzeldir bahar manzarası, bahar kokusu!

Orta Dünya'nın kadim dostu, seni saygıyla selamlıyoruz. Lakin bir tavsiyemiz olacak, ağaç da olsan hareket edebiliyorsun, az bir çık dolaş yani ne bileyim, ne bu miskinlik. Bence hareket etmemekten kök saldın ve ente dönüştün. Fakat bilgeliğinin hastasıyız, o ayrı.

0|0
    0|0
  • Hobbit

0|0
    0|0
  • Hobbit mişim :D

0|0
    0|0
    • selam sana cesur yürekli küçücük kalbinde kocaman sevgi taşıyan yaratık

• Ahahah çok şirin :))))))

• ufacık boyları türlü türlü huyları. yoktur onlardan cesuru. ufacık kalbiyle fetheder tüm kötülüğün yolunu. gandalf terimiyle :D

• Hobbit.

0|0
    0|0
  • Elf ciktim

0|0
    0|0
  • Insan çıktım anaaa nası da bildi aadadafad

0|0
    0|0
  • gobbit çıktı :))

0|0
    0|0
  • Hobbitim

0|0
    0|0
  • hobbit çıktım nasıl bildi yerden bitme olduğumu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen "Cüce"sin!

img-1.onedio.com/.../53ca5205e7c31f1c5c582ed1.webp

Orta Dünya'nın bıçkın delikanlılarındansın! Diğer ırklar sizi çoğu zaman hor görse de aldırmayın bakın dalganıza. Siz ki Smaug'a kafa tutmuş bir ırksınız, karşınıza çıkanın aklına şaşarım. Nispeten minik bünyelerinizin içinde devasa birer yürek var. Atara atar gidere gider, Erebor çocuğuyuz sakalımız yeter!

0|0
    0|0
    • the dwarves of yore made mighty spells,
      while hammers fell like ringing bells,
      in places deep, where dark things sleep,
      in hollow halls beneath the fells.

• Sen Elf'sin.
    Ooo alemlerin en asil türü, Lothlórien ormanlarından selam olsun sana! İyisin iyi, biraz kendini beğenmişlik de var sende ama nasıl olmasın? Elfsin daha ne olsun. Şahane bir varlıksın. Erkeği kadını her biri tablo gibi. Çeşitli alanlardaki yetenekleriniz de malum. Elitliğinize değinmiyorum bile. Üç evetle seni Orta Dünya'ya uğurluyoruz.

0|0
    0|0
  • Elf.

0|0
    0|0
  • Elf çıktım ben :D

0|0
    0|0
  • ent çıktı. o ne ya :D

0|0
    0|0
    • bilmemek ayıp değil :) elfler genelde normal bir insandan daha kısa ve zayıf olurlar. keskin ve zarif hatlara sahiptirler ve melodik tonlarda konuşurlar. kırılgan ve zayıf görünüşlerine rağmen ırk olarak çevik ve güçlüdürler. elfler sıklıkla 1200 yaşın üzerinde yaşarlar diğer ırklarla ilişki kurmayı pek tercih etmezler. büyü konusunda hünerli, savaşçılık konusunda çevikliktirler dolayısıyla etkileyicidirler. neşeli yaratıklardır. partiler vermeyi, müziği ve dans etmeyi severler

• pardon elf anladım :D entler ağaç adamlardır kocaman boyları vardır çok bilgedirler :D

• bilgelik kısmına katılıyorum
      :)

• Gondora kral ettiler ya la beni :D

0|0
    0|0
  • Elf :)

0|0
    0|0
  • burada smaug çıkan tek benmiyim :D:D

0|0
    0|0
  • Elf^^:D

0|0
    0|0
  • Sen elf sin didi baa

0|0
    0|0
  • elf çıktım biliyodum okçu olduğumu :)

0|0
    0|0
    • şanlı nur yüzlü hayvan doğa dostu elf savaşçım benim

• yere yakın be aga tehlikeli :)

• +1 iyi dedin :D çok fenalar bunlar çok karılarının sesi erkek gibi falan karıştırır cüce kadın yerine erkekle bile evlenebilirsin iyi ki cüce olmadın :D

• İnsan çıktık iyi mi :D

0|0
    0|0
  • araştırmak lazım güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Ent çıktım
    Ne ki acep :)
    O filmi izlemedim yaa hobbiti kesinlikle izlemeliyim

0|0
    0|0
  • Ölümsüz Topraklar