İsmail YK kadar yoğun bir kitleye sahip başka bir sanatçı olabilir mi?

Hiç kimse çözemediği şeyleri çözmüş adam. Beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğim ise beni beğenmez yoksa ben zurna mıyım ? Bu sözü tarihimizde aradığımda hangi filozof söyleyebilmiş ? TTnetMüzik sitesinde bile adam listeleri kavuruyor. Bakın şuna ---> link

Var mı Türkiye de daha büyük başka bir sanatçı söyleyin hadi çekinmeyin siz söyleyin ! :((888

Gizli sen söyleme :(

Güncellemeler:

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• ajdar ve benzeri bir sürü adam var doğrudur ama bu herifin kitlesinin parçası yok diğerlerinde:)) bunu nasıl yapıyor,nasıl başardı,anlamak mümkün değil. Hadi bu adam çıkıp saçmalıyor, okadar kişi nasıl arkasından gidiyor? Biz bu kadar kalitesiz bir milletmiyiz yahu gerçekten:))) çok zoruma gidiyor bu durum

0|0
    0|0
    • doğanlarda son ses bas gaza sezonunu unutma :D

• unutmayıp aklımdan çıkarmadıkça bu millet adam olmaz diyorum,asıl bu çok zoruma gittiği için unutmaya çalışıyorum dostum:)))

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

• kuru kalabalık ve ergenlerin sevdiğine inanıyorum..ha bazı parçalarını ben de severim dinlerim o ayrı.ama YK'ları "Elveda"yı hala dinlerken İsmail YK'nın sürekli dinlediğim eski parçası yoktur mesela..Türkiye'de daha büyük ve cidden söyleyen başka sanatçılar var elbette..Günlük,geçici başarı İSmail YK'nın ki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...